Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Bake Rolls nevezetű sós...

A Bake Rolls nevezetű sós ételt hogyan lehet elkészíteni házilag?

Figyelt kérdés
Kifliből szeretném csinálni....
2008. nov. 14. 13:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vékony karikákat vágsz belőle és sütőrácson megpirítod a sütőben kb 150 fokon, aztán ha még puha, akkor lehet 50 fokon szárítani, előtte ízlés szerint sprickáld be olajjal, amit beízesítesz olyan fűszerrel, amilyennel csak akarod.

Sűrűn ellenőrizd, mert hamar megég.

2008. nov. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:) nagyon köszönöm.... de jóóó :) szeretem ezt az oldalt :) tényleg köszönöm szépen, majd holnap kipróbálom
2008. nov. 14. 22:36
 3/4 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam még másnap... nagyon finomra sikerült... olajat nem sprickáztam hanem kicsike kávés-pohárba összekevertem különböző fűszereket+olajat is... azzal bekentem egyesével a kiflidarabokat és megsütöttem jó ropogósra. Elsődjére csináltam, de a családban mindenkinek ízlett, szerintem is nagyon jól sikerült, köszönöm a választ !!! :)
2008. nov. 18. 06:57
 4/4 anonim ***** válasza:
szia. jo régi kérdés, de hátha még látod. szoval egyesével raktad a sütőrácsra, vagy lehet tepsiben is? fordigatni kell?
2011. nov. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!