Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hány évesen fogyasztottál...

Hány évesen fogyasztottál először alkoholt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 22:41
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
6 évesen. nagypapámmal mentünk a játszótérre :D vett kétsört, és az egyiket nekemadta. azóta meghalt a piában, ezért én soha nemiszom.
2010. júl. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

először 14 évesen ittam

első lerészegedésem 15 éves koromban történt

most is 15 vagyok és amúgy fiú

2010. júl. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
Én 13 évesen basztam be előszőr de nagyon!Házi pálinkából és sőrből egy tanya házibuli keretében!! Akkor tudtam meg, hogy mi a cigi! azt is szívtam!Aznap este ismertem meg a helyi Discot is, az óta ott vagyok! Elindult a lavina.....!!!:D:D:D
2010. júl. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon hamar, 11 évesen szilveszterkor otthon szüleimmel ünnepeltünk, és 2 sört lehúztam, hát nagyon ki voltam mondhatni, az volt az első berúgásom. Mondjuk most már jobban bírom 5 sör alatt meg se szoktam állni :D De a legjobb a haverokkal néha 1-1 sörre beülni kocsmába és beszélgetni, legnagyobb sztorik akkor vannak :D 15/F
2010. júl. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

unokatesóm 15 éves most ballagott és kérdeztem hogy alkoholt iszik-e és mondta hogy nem engedik neki, de azért már egy egy osztálykiránduláson titokba iszogattak :)

Nyugodtan vehetnék neki valami lightosat nem? :)

2010. júl. 6. 15:38
 16/25 anonim válasza:
14 voltam mikor előszőr eszem világát nem tudtam !!
2010. júl. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Engem a családban itattak, így 8 évesen ittam elöször Absinthe-ot. :)

Igazából 15évesen voltam előszőr nagyon részeg XD Azóta nem iszok annyit, nem volt túl jó élmény.

17L

2010. júl. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

kérdező: szerintem citromos sört vagy bacardi breezert nyugodtan vehetsz neki abban nincs sok alkohol,és finom az íze is,vagy ha szereti a rendes sört akkor esetleg azt :)

csak azért írtam ezeket mert light-osat mondtál :P

2010. júl. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
15évesen ittam de nem sokat, csak becsiccsentettem, 16évesen nyár elején kegyetlenül lerészegedtem kíváncsiságból... azóta csak annyira, hogy élvezetes legyen, full csatt részegség nem jó..
2010. júl. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

:))


igen az valóban jó ötlet.,és még fini is

2010. júl. 8. 23:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!