Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a legfinomabb bor,...

Mate027 kérdése:

Melyik a legfinomabb bor, sör, és kevert ital és koktél?

Figyelt kérdés
Én nem iszok ilyeneket csak koktélkoat!ezért kérdezlek titeket,csak lazán érdekel!
2010. júl. 4. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Én sem iszok alkoholt, csak nagyon ritkán, nekem nagyon ízlik a citromos gösser és a radler (viszont a citromos tuborg bűn rossz). Nyári melegben frissítő üdítő. (alk. tart. 1 % körül van)
2010. júl. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

radler márkájú citromos és bodzás sör a kedvencem:) A gösser is jó, de ahogy az előző mondja a Tuborg nagyon rossz..

Van meggyes sör is de csak kevés helyen és drága

2010. júl. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bor, mivel en erdelyi vagyok, nekem egy roman jon be legjobban, az a neve hogy "Ovidiu Konnye". Sorokbol Heineken, Amstel, Gosser a legjobbak.
2010. júl. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Bor: Mindegy, igénytelen vagyok.

Sör: Citromos Gösser

Kevert ital: Vodkanarancs, fröccs

Koktél: Abból sok van, de inkább a long kokélokat preferálom, mint a strongokat.

2010. júl. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Phoney ***** válasza:
71%

Hát komolyam, ez a kérdés..:DD


AAAAABSZIIIINT

:D


(Az, amelyik 10e Ft fölött kezdődik. És nem a Pernod. Heló. :))

2010. júl. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Borból bármi ami félédes, sörből én nagyon szeretem a búzasöröket, ilyen pl a Lövenweiss, sima sörből pedig Becks. Kevert ital számomra a bacardy-sprite ami viszi a pálmát koktélból pedig a Mojito.
2010. júl. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

kö... gazadag már bocsánat,egy italt legyen alkohol vagy üdítő,nem az ára határozza meg h milyen finom hanem h ki mit szeret és milyen az ízlése


Feléről nem is hallottam még :D,biztos finomak lehetnek de kösz nem maradok az üdítőnél, vagy különleges alkalmakkor ki próbálom :D

2010. júl. 5. 14:15
 8/9 anonim ***** válasza:

ez elég hülye kérdés:) azaz elég szubjektív válaszokat adhat:)

mi pl nagyon megszerttük a borokat.

hárslevelűek, muskotályok. annyira fincsik:)



de talán többet segít egy objektív tipp: ha megteheted, akkor olyan származású termékeket fogyassz ahol őshonos a cucc, és a márka is:) akkor nehezen lőhetsz mellé:)

2010. okt. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
vágom de nem kell márkásnak lennie h fincsi legyen nagybátyám főz pálinkát ojan igazi MAGYAR PÁLINKÁT és oda veri a boltit :d
2010. okt. 28. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!