Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Brandy-t mivel keverjem?

Brandy-t mivel keverjem?

Figyelt kérdés
este buli lesz, vodkát veszünk, azt tudom is hogy energiaital,narancs,fanta vadmálna sötöbö, de a brandyt mmivel? ja meg metaxa is van, azt csak magában,ugye?:D
2010. júl. 1. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha elég nagy vagy ahhoz, hogy piálj, akkor idd tisztán. Nem értem én ezt, minek iszol ha nem szereted? Miért nem olyat iszol amit szeretsz?

Brandyt is tisztán isszuk. A vodkánál elnézhető ha kevered, de másnál nem nagyon, max néhány koktél esetében.

2010. júl. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

24 éves vagyok :)

én magában iszok mindent, a lányok csapták ki reggel a hepajt hogy én ezekhez vegyek valamit mert ezt magában meg nem isszák :) a vodkához tudom mit vegyek, de pl a brandyhez csak tippelek hogy kóla :)

ennyi :)

2010. júl. 1. 13:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Jaj a lányok.:D Vodka narancsot nekik, vagy valami édes borzalmat. Martini, valamilyen likőr...
2010. júl. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

van ilyen gusztustalan ír krémlíkőröm, itt van a nyakamon már vagy 1 éve, az biztos bejön majd nekik :D:D:D:D:D

jaaaa meg a szakééé :D japánok nemzeti itala...:D(Y) bloáááá :D

2010. júl. 1. 13:13
 5/9 anonim ***** válasza:
a brendy hideg almalével 1:1 arányban finom és ütős!
2010. júl. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hmm akkor veszek hozzá almalét meg kólát... :) köszi
2010. júl. 1. 13:14
 7/9 Phoney ***** válasza:

Kipróbálhatod fehérborral, a jobb vermutokat is brandyvel erősítik:) (Legalább csutakkészek lesznek hamar, ehe-ehe.)


Mondjuk a jobb (~3-4 ezer fölötti) brandyket szerintem se add olyannak, akinek nem ízlik tisztán.

2010. júl. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Próbáld ki gyömbérrel keverve :)

Itt pedig találsz néhány brandy-vel készülő koktélt: [link]

2010. júl. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:) a lányok először garrone cherry-ztek meg csokilikőröztek, aztán valahonnan előkerült 1 üveg fütyülős, elmentem a tescoba, és mire visszaértem megitták az egészet :)
2010. júl. 2. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!