Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyit kérhetek el egy...

Mennyit kérhetek el egy 1983-as évjáratú Tokaji Aszúért?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szóval nem tudod mennyit ér, de el akarod adni a lehető legjobb áron? Ha így áll, akkor javaslom rakd fel egy aukciós oldalra 1Ft kikiáltási áron, minimálár nélkül. Pl. vaterára. Pontosan annyiért fogják elvinni amennyit ér. Én sem tudom mennyit érhet, azért ajánlom ezt. Szerintem ez egy jó megoldás lehet, arról van szó, hogy el akarod adni.

Én már adtam el ilyen módszerrel (mást) és teljesen jól működött, természetesen nem 1Ft lett a végén, az csak a csalogató kikiáltási ár. :-)

2010. júl. 4. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod a választ, de szeretnél tudni egy irányárat, akkor a megoldás egyszerű! Google - Tokaji Aszú 1983 - keresés.

Ez függ a puttonyszámtól is, de amit találtam, az 14 000 Ft (akciósan 11 200 Ft); 10 000 Ft; Vatera 4200 Ft; Vatera 8000 Ft; 39 990 Ft ha készletet viszel; stb.

Nézz utána interneten!

2010. júl. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!