"Kovács" Ernő kérdése:

Legrosszabb sör?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szerintetek melyik a legroszabb, legundorítóbb sör amit itthon lehet kapni?

2017. febr. 21. 20:22
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem a Magyar Lowenbrau, de nem ossze keverni az igazi nemet Lowenbrauval. Bar nem kostoltam Nemet Lowenbraut, de azt mondjak, hogy teljesen mas, mint a Magyar, amit itthon arulnak.


Olcsobb sorokrol meg annyit, hogy nem mindegyik rossz. Egyszer veletlenul vettem egy 130 forintos sort es kellemesen csalodtam, mert tok jo volt.


Kanizsait eddig egyszer ittam, amikor a parkban valo whiskeyzes utan meg akartunk venni valamit, de nem maradt penzunk, csak ket darab Kanizsaira. Az izere pontosan nem emlekszem, mert mar ittas voltam, de biztos nem a legjobb.

2017. febr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
43%
elgondolkodtam hogyha számomra sem volt olyan hogy ihatatlan, akár 99ft-os Kanizsait vagy egy 800 ft-os Guinnesst nézünk akkor én vagyok túl igénytelen hogy bármit megiszok? sokfélét kipróbáltam már, de számomra azon kívül hogy igen, sör íze van nem éreztem olyan különbségeket amiket ki szoktak emelni egyik-másik jellemzésénél
2017. febr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Frisch Fasl, Ízirájder, Tiszai, Rocky Cellar. Ezek mind nagyon rosszak. :D
2017. febr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Frisch Fasl csak 3%-os de a Rocky cellar már 4, nem ugyanaz a kategória:D
2017. febr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Nem tudom, még gyártják-e, de a Lidlben kapható Ritterkönig a legborzasztóbb, mindennek a legalja.
2017. márc. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Hiirokiin válasza:
0%
Soproni Apa 🤮🤮
2019. febr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Argus Strong. Kegyetlenül rossz, rosszabb mint a 3%-os hordómosók, pedig Balatoni Világost is kóstoltam már.
2022. nov. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Az alkoholmentes.
2022. nov. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Arany Ászok, Szalon, Pannonia na az utóbbi az kegyetlen szar
2023. júl. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!