Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol tudnék abszintkanalat...

Hol tudnék abszintkanalat venni? Mindegyik abszintot úgy kell/lehet inni, vagy csak a zöldet?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 13:52
 1/7 anonim válasza:

google: abszintkanál -.-

Az első találatok:

[link]


[link]

2010. ápr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi
2010. ápr. 6. 15:09
 3/7 Phoney ***** válasza:

"Absente" mellé is szoktak néha ajándékba adni. (pl Cora-ban láttam), maga az ital igazából pastis (ánizslikőr).


Mindegyik abszintot fel kell önteni vízzel, de cukor nem mindegyikhez kell (én pl a keserűbbekhez sem szoktam), a cukorgyújtogatás pedig csak kitalált "utódivat", nem érdemes.


A színe tök mindegy, kb 8-10e forint alatt szinte minden "abszint" csak ablaklemosó ízű ételszínezékes finomszesz, kár megvenni, csak "divatból" ilyen drága. A Rodniks zöldet vagy fehéret ajánlom (kb 5-6e Ft), ha mégis szeretnél valami abszinthoz hasonlót, mert annak legalább hasonlít az íze. Vagy a fent említett Absente-t, az finom.

2010. ápr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha nem sürgős, akkor a sima villa is megteszi
2010. ápr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:) mindenkinek!
2010. ápr. 6. 22:34
 6/7 pistosz35 válasza:
A barkellekek.hu-n tudsz venni.
2011. ápr. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Phoney ***** válasza:

pff 3500 egy darab vasért:D Ezeknek pont feleennyi a fogyasztói ára, az is sok.


Egyébként vicces ez a barkellekek, még húszdeka kockacukor is van 1200 Ft-ért (:D), már csak abszint kéne hozzá, mert ezek kommersz szemetek (plusz egy ánizslikőr, hurrá).

2011. ápr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!