Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyi (40%-os) vodkát ihatok...

Mennyi (40%-os) vodkát ihatok töményen, ha nem szeretném, hogy kiüssön?

Figyelt kérdés
Hétvégén olyan helyre megyek, ahol nem baj, ha iszok, de lány létemre nem szeretném, hogy nagy alkoholistának nézzenek, ezért úgy határoztam, hogy még előtte lerendezem és a vodka mellett döntöttem, mert azt nem annyira érezni az emberen. Ha ismeretlen társaságban vagyok, akkor elég feszült tudok lenni és ennek a feszültségnek az oldása lenne a célom, meg persze, hogy egy kicsit jó kedvem legyen, mert hát az sosem árt. Vodkát nem szoktam inni, szóval nem merem "majd meglátjuk" alapon bejátszani azt, hogy lehúzok 2 decit és teljesen kiüt.

2015. máj. 18. 18:26
 1/7 A kérdező kommentje:
Jajj, meg még azt szerettem volna kérdezni, hogy ha keverem valami üdítővel, akkor ugyanúgy marad annyi a "megengedett mennyiség"? Vagy úgy azért csökken a hatása? Lehet, hogy hülye kérdés, de nem vagyok otthon az ilyen dolgokban.. Előre is köszönöm a segítséget.
2015. máj. 18. 18:29
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez sok mindentől függ, de szerintem elsőre 4 felesnél ne igyál többet, illetve mindegyikhez igyál meg 2 dl üdítőt.

Ha nagyon erőltetik és megunod a banánt akkor meg vedd a szádba a felest, majd csinálj úgy mintha innál üdítőt, közben meg ne idd meg, hanem köpd vissza a pohárba:)

2015. máj. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kettő feles elég lesz. Attól már érezhetően jobb kedved lesz, és könnyedebb lesz a társalgás.
2015. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
7 decit nyugodtan megihatsz, nem lesz semmi bajod tőle.
2015. máj. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Xd utolsó. Nyilván megiszik 7 decit gond nélkül. 90 kiló vagyok és szoktam is inni, de nekem is kéne fél nap hogy 7 decit megigyak gond nélkül. A lányok alapjáraton rosszabbul bírják a piát, meg általában testsúlyuk is kevesebb, ráadásul a kérdező kezdő ivónak tűnik. Én is azt mondanám hogy max. 2 decivel kezdj, és azt se tisztán. Az alkoholtartalma nem lesz kevesebb ha kevered, viszont mégsem üt annyira mert az alkoholmentes folyadék gátolja a kiszáradást, ezért ha eleget iszol mellé már az enyhíti a másnapot is. Először próbáld ki keverve, aztán ha kitapasztaltad mennyit bírsz akkor lehet tisztán próbálkozni.
2015. máj. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A vicc, hogy ismeretlenül megmondani semennyire sem lehet, hogy miként reagálsz rá... igyál egy pohárkával és várj fél órát, akkor már érzed, hogy lett-e valami változás.
2015. máj. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ez most életmentő volt. Maradok a maximum 1-1,5 decinél. :)
2015. máj. 21. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!