Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az alkohollal elért állapotot...

Az alkohollal elért állapotot lehet valamivel helyettesíteni? Ami nem káros persze.

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Az alkohol tudatmódosító szer. És káros. Bármilyen más tudatmódosító szerhez nyúlsz, az káros lesz. Persze vannak fokozatok: erős alkoholfogyasztásba (más körülmények normálisak, azaz nem bagózol, rendesen eszel, tiszta helyen dolgozol) kb. 30-40 év alatt fogsz belehalni. (Vedd figyelembe, hogy az alkoholfogyasztás fokozódásával az életkörülmények jelentősen és rohamosan csökkenek). Ha nő vagy, akkor vonj ki a fentiből akár 10 évet is.

Drogok: itt is vannak fokozatok. Heroin fogyasztással általában 2-3 évet élnek. A kokain is elég hamar elviheti az életedet, egyszerűen mert túlperegsz és belerohansz az autóddal egy falba...


A fű. Talán ez az egyetlen, amire azt mondom, nem fogsz belehalni (hacsak nem lassulsz le annyira, hogy, mondjuk, nem bírsz átmenni időben egy úton) közvetlenül tőle. Ha tetszik Bob Marley... hát... te tudod.


Én inkább azt kérdezném meg magamtól (tőled), hogy miért akarsz feltétlenül olyan állapotba kerülni? Mit nem tudsz megtenni józanul? Mitől félsz, ha józan vagy és ami eltűnik, ha iszol?

2010. febr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

A nevetés. Teljesen ingyen van, ellazít, oldja a gátlásokat, ugyanolyan vagy még jobb kedvet csinál, mint az akolhol, semmi káros hatása nincs (sőt, erősíti az immunrendszert), nins korhatárhoz kötve, és bármikor kéznél van.


Ha megnézel egy, a nevetésbe teljesen belefeledkezett embert vagy csoportot, vagy voltál már olyan helyzetben, hogy nem tudtad abbahagyni a nevetést, akkor megértheted/megérezheted, milyen kellemes "önkívületi" állapotot tud okozni.

2010. febr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fű is elég durva kedves első,mert ha a haverom nem kap el a járdáról lelépve mert én mentem mint a hülye,már halott lennék évek óta..köszönhetem az életemet neki hogy ott volt,másképp az autó alatt végeztem volna.
2010. febr. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát igazából nem. A koordináció hiányt talán azzal tudod helyettesíteni nagyon rövid időre, hogy pár percig gyorsan körbe-körbe forogsz. De az sem az igazi. De igazából olyan állapotot a nélkül, hogy nem tennél rosszat a szervezetednek, nem tudsz elérni.

De egyébként, hogyha azt nézzük, hogy mi káros és mi nem,

már az is elég káros, hogyha szimplán végigsétálsz a városon. De ezzel nem azt akarom mondani, hogy kezdj el piálni kétpoforá.

2010. febr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos minden káros,de úgyis egyszer élünk,én azt mondom,hogy még mindig az alkohollal van a legkevesebb baj,ha módjával iszod.
2010. febr. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy tuti tipp. Házat vettem és felújítottam egy megyeszékhely peremkerületében. A kb 5 évvel fiatalabb szomszéddal hamar összebarátkoztunk. Amikor először náluk jártunk, feltűnt, hogy a 7 éves fia az ajtókeretbe csavarozott hintán szenved; már rövid volt neki. ( Mivel a szomszédék ősei korábban mezőgazdasággal is foglalkoztak, a gazdasági udvar végén volt egy pajtaszerű, de annál magasabb épület.) Másnap -vasárnap- reggelre megálmodtam a megoldást. A szomszédot kihívtam a pajtába, elmondtam, lerajzoltam neki az elképzelésemet. 10 percig gondolkodott, majd örömének adott hangot. Hétfőn délelőtt megvette az anyagot, én hegesztettem 1 nagyon biztonságos hintát és 1 biztonságos tartót, a hintát nagyszakítószilárdságú ( hegymászó ??? ) zsinórral rögzítettük a tartóhoz. Kedden délután kipróbáltuk - s csak eztán festettük. Nem bírtuk tovább, hogy ki ne próbáljuk; hihetetlen , eszméletlen érzés volt !!!!! Ahogy az a kb 11-12 méter magasra függesztett hinta süvítve lengett, az szerintem keményebb volt a drognál !!

Képzeljétek el azt az örömtől repeső kisfiút, aki a festék teljes száradása után harmadnap kipróbálhatta. Szinte minden szabadidejét ott töltötte . . . .

2010. febr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!