Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol készitik és hol forgalmazz...

Hol készitik és hol forgalmazzák a lófingató pálinkát?

Figyelt kérdés
2014. nov. 13. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez szerintem egy olyan jelző az erős pálinkára, mint pl a "kerítésszaggató" .

Én még nem láttam felcímkézve ilyen neveken sehol sem , de lehet, hogy nem jól néztem körül :D

2014. nov. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha jól sejtem, ez a falusi, házilag főzött, 50-60%-os pálinkák beceneve.
2014. nov. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de én már ittam, sajnos nem vásároltam és ez nem egy egyéni főzésü pálinka, amivel engem kináltak, egész jó, igaz, erős ital volt.

[link]

2014. nov. 14. 20:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Köszi a részletes termékbemutatót:D Jót nevettem :)
2014. nov. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tescoban vettünk egyszer apukámnak, mert a címkéjére a lófingató volt tényleg ráírva és nagyon mókásnak tűnt.

Nem csak a pacikból csalogatja elő a nemesgázokat hanem belőlünk is a vizet. Komolyan leizzadtam és kapkodtam a levegőt egy feles után, jött a fincsi csuklás is. Nem a pálinka erősségével volt baj, hanem az erősparika ággyal amin érlelték. Még az sem akarja látni többet a családbóé aki úgy eszi a macskapo"cse paprikát mint más a cukorkát.

2014. nov. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na az ilyesmit hivják mifelénk gugulós pálinkának.

Az ember gugulva megy el az ablak alatt, nehogy mégegyszer megkínálják... :D

2014. nov. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezelőtt kb 10 éve Hódmezővásárhelyen palackozott hasonló címkével egy bácsi pálinkát! De hogy mi lett vele nem tudom!
2017. márc. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!