Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ittatok már Ballantines Brasil-t?

Ittatok már Ballantines Brasil-t?

Figyelt kérdés
Milyen íze van ? Megéri megvenni ?

#ital #alkohol #whiskey #Ballantine's #whisky #ivós ember #szkáccs #mekdánóc
2014. jún. 1. 19:53
 1/8 east_w00d válasza:
100%
Elég erősen érződik rajta a lime, talán lágyabb az íze, mint a "sima" Finest-nek. Nem rossz, én kíváncsiságból kóstoltam meg, de szerintem maradok a tiszta whiskynél, mert pont az a jellegzetes íz csökkent benne amit szeretek. Inkább annak lehet kimondottan jó aki nem tisztán issza a whiskyt, hanem valamivel keverve.
2014. júl. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
aha mostanában azt issza az egész társaság, mi pepsi twist-el szoktuk keverni és nagyon jó íze van, alapozásnak tökéletes ;)
2014. szept. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Olyan nutellás whiski likőr ízű volt amit legutóbb ittam.

Némi rumoskávé beütéssel.

2015. jan. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Amikor vettem azt hittem hogy sima Ballentines csak VB-s kiszerelés, hát óriási csalódás volt amikor belekortyoltam.. Túl édes, túl geil, nem bírtam meginni.
2015. jan. 20. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Túl geil ....

Ezektől a szavaktól meghalok .. Nem tudod magyarul leírni ? Vagy Te már totál Amerikai vagy ?

Geil..... Szánalmas ..

Beszéljetek magyarul ..

2015. jan. 21. 09:30
 6/8 Phoney ***** válasza:
68%

Édes fogkrémes limeíze van, a whiskyíz abszolút 0. (Valszeg grain scotch-ból van, aminek manapság kb. eleve nincs íze.)


Valszeg hozzáadott aroma/kivonat adja ezt az ízt (ezt külön nem kötelező ráírni), ha megmaradt a fogkrémfétised gyerekkorodból, akkor talán ízleni fog. Aki a ráírt „limehéjon érlelt skót whisky” ízét várja, az viszont durvát csalódhat.

2017. jan. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Eleve, hogy jut eszébe valakinek ilyesmit innia?
2017. jan. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bellusov válasza:
100%
Koktélokhoz (is) kiváló!
2017. dec. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!