Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért nem tudok bort leszívni?

Miért nem tudok bort leszívni?

Figyelt kérdés
A ballon magasabban van, mint a palack, amibe tölteni szeretném, jól megszívom, a szám már teli van, de ahogy bele dugom a csövet a palackba, megáll a csorgás. Már majdnem berúgtam, mert a számba annyi ment, de a palack üres :-D :-D Mit csinálok rosszul?
2014. jan. 23. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A cső megszívott végének lejjebb kell lennie, mint a ballonban levő csővég. A ballonon kell lenni egy kis résnek, hogy a leszívott bor helyére levegő kerülhessen. Ez a 2 dolog ellenőrizendő.
2014. jan. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg vékonyabb csővel esetleg, illetve azt is ellenőrizd hogy a csővég a folyadékszint alatt maradjon a ballonban.
2014. jan. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fent van a ballon, és a földre teszem a palackot, levegő is van. Nem szívom talán elég erősen, attól független, hogy a számba mégis kerül? bocs, nő vagyok, csak gondoltam meglepem a férjem, hogy hozok fel egy kis bort, mire haza ér.
2014. jan. 23. 11:08
 4/8 A kérdező kommentje:
Esetleg az is baj lehet, hogy túlságosan lent van a palack, amibe tölteni szeretnék? A ballon kb. az aljától számítva 60 cm magasan van egy polcon, a palackot a földre tettem.
2014. jan. 23. 11:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem éri el a cső a bort a ballonban. Kisebb átmérőjű csővel próbáld. Ez tényleg érdekes, hogy nem működik, mert elvileg jól csinálod.
2014. jan. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kicsi a szívóerőd.
2014. jan. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mustafa33 ***** válasza:
Mikor elveszed a szádtól, amit a csőbe szívtál visszacsorog a ballonba. A szád mellet fogd meg a csövet két ujjal, szívd meg, szorítsd össze, dugd a palackba, enged ki a szorítást.
2014. jan. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7. Itt volt a hiba. Köszi :-)
2014. jan. 24. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!