Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szüreteléskor sok a darázs?

Szüreteléskor sok a darázs?

Figyelt kérdés
Azért lenne eza kérdésem mert hívtak szüretelni,d e nagyon félek a darázstól (gyerekkori trauma) és bár azt állítják hogy ilyenkor már nem nagyon vannak darazsak, pechemre holnap viszonylag napos idő lesz, és javítson ki valaki ha tévedek, de én rendre azt hallom hogy ilyenkor a legagresszívabbak, mert fáradtak ingerlékenyek a táplálékhiány miatt. Kinek mi a véleménye erről? Normális válaszokat szeretnék, sajnos a félelmemen egyszerűen nem tudok változtatni mivel súlyosan allergiás is vagyok a csípésre.

2013. nov. 1. 19:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Szőlő szüretelésről lenne szó, ezt elfelejtettem leírni.
2013. nov. 1. 19:29
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha lesz darázs csak nagyon kevés és már le vannak lassulva.

Én már 1-2 hete egy darázzsal sem találkoztam, viszont léggyel ma is.

2013. nov. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 doboszoli ***** válasza:

Szüretkor már nem veszélyes, de előfordulhat. Inkább a szőlő feldolgozásnál lábatlankodnak.

A gyerekkori traumát átérzem, jómagam 15 évet dolgoztam állattenyésztésben ágatzatvezetőként, az 5-6 mázsás szabadon tartott bikák közé egy tollal, max. egy seprőnyéllel bementem, ám a támadó 4 kilós kakastól kiráz a hideg...

2013. nov. 2. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vigyél kesztyűt, talán csökken a félelmed.

Nem nagyon lesz már darázs.

2013. nov. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!