Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek a Flairhez (amikor...

Szerintetek a Flairhez (amikor trükköket csinálnak alkoholos üvegekkel) jó ha egy üveget körbetekerek celluxxal?

Figyelt kérdés

Van a Flair, amikor a pultos dobálja a poharakat, üvewgeket, shakert.

És egy olyan üveg, ami gyakorláshoz van(értsd törhetetlen üvegből ergo leejted nem törik) megvban vagy 4-5 ezertől a csillagos égig terjed.

De én azt mondom nem fogok kiadni 5-6 ezret egy műanyagdarabra, ezért arra gondoltam, ha veszek egy üveget, bármilyet, sörös, boros,t és azt betekerem körbe celuxxal, az se fog eltörni ha leejtem miközben gyakorlok nem?

Meg ha el is törik, összefogja a celux, és könnyű feltakarítani.



2013. szept. 20. 16:12
 1/2 Phoney ***** válasza:
A cellux nem sokat véd, de 1-1 nevesebb rövidital-márka üvege nem fog összetörni, ha üresen gyakorolsz vele és szőnyeg van alatta.
2013. szept. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy flair üveg úgy van kialakítva, hogy könnyű legyen vele "dolgozni", súlyelosztás, stb. Egy sörösüveg nem fog neked úgy repülni, ahogy egy flair, és az első ejtésnél széttörik celluxostól mindenestől. Bohóckodni jó lesz persze, de magadtól nem fogod megtanulni a flairt, pláne nem 10 ft-os betétdíjas üveggel.
2013. szept. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!