Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy a büdös életbe érzetem...

Hogy a büdös életbe érzetem sok időt 1mpnek? Ilyen létezik?

Figyelt kérdés

Életemben először mentem el a haverokkal inni úgy igazán.


Egyszer csak mondja, hogy elmegy hugyozni, addig mi maradtunk kicsit messzebb dumálni. Ott állunk, látom is, hogy ott áll a ház mögött egy fánál, és hugyozik, nem figyeltem tovább. Dumálnuk, és a következő pillanatban ott áll mellettem.

Én meg "Ez mi a quva isten!? Te hogy kerülsz ide? Az előbb még ott álltál 30 méterre! Ilyen nincs! 1mp-e láttalak 30 méterre hugyizni! Nem lehet 1mp alatt 30 métert futni!!!"


Azt mondta, nyugi, csak részeg vagyok, és nem érzem az időt!


Ez komoly? Esküszöm 1 mpe láttam ott 30 méterre egy fánál állni, utána meg elnézek balra, és ott van mellettem!


Ilyen van? Minden részeg így érzi? Vagy velem nem stimmel valami?



2013. júl. 17. 16:55
 1/7 Prókátor ***** válasza:
A 10. vodka után már velem is előfordult hasonló :-) Ezt szoktam "kisredőnynek" nevezni :-)
2013. júl. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ittasan lassul a reakcióidő
2013. júl. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a fura, amikor megiszol "egy" sört, és 1 mp múlva felkel a nap, és azt veszed észre magadon, hogy hazafelé stoppolsz az autópályán, egy fél országgal arrébb... :D
2013. júl. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szegénykém
2013. júl. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Phoney ***** válasza:
Ez a filmszakadás korai fázisa lehet. Magával az időérzékeddel nem volt baj, csak a memóriád fuccsolt be – úgy emlékeztél, hogy 1 másodperce láttad a fánál, pedig nem.
2013. júl. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van, hogy kiesnek dolgok, aztán magadhoz térsz. A tied kb. 30-50 másodperc volt, aztán magadhoz tértél, nem emlékszel, mennyi esik ki.
2013. júl. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

velem akkor van ilyen mikor részeg vagyok és visznek haza autóval

nézek ki az ablakon mint egy óvódás, aki most ül először kocsiban, hogy már itt tartunk???

szóval ne nagyon vezess részegen mert tényleg olyan még utazni is mintha teleportálnál xDxD

2013. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!