Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Stolichnaya vodka vélemény?

Stolichnaya vodka vélemény?

Figyelt kérdés
Szimpatikus.

2013. máj. 8. 13:59
 1/4 Phoney ***** válasza:
75%

Finom. Nem egész olyan lágy, mint az alap Russian Standard, de cserébe több, kellemesebb aromája van. (Még akkor is, ha egyesek szerint a vodka attól vodka, hogy tökéletesen jellegtelen.)


Persze ez az ukrán Stolichnayára nem vonatkozik, mert az egy alsókategóriás gagyivodka, amit emiatt jobbnak láttak egy kis citrusos aromával feljavítani.

2013. máj. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van a sima Stolichnaya ami szerintem egy közép kategória és van a Stolichnaya Elite ami már felső kategória, nagyon lágy és kellemes.
2013. máj. 9. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön, főleg az árához képest nagyon jó vodka.
2013. máj. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat!Megrendeltem és egyszerűen tökéletes!Eddig életemben csak Royalt meg alaska vodkát ittam életben,nem fogyasztok alkoholt csak nagyon ritkán,de ez minőségekkel jobb!
2013. jún. 22. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!