Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vélemény a RoyalVodka-ról?

Vélemény a RoyalVodka-ról?

Figyelt kérdés
Nekem eléggé bejön hihi :I

2013. febr. 7. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Kategóriájában a legjobb.
2013. febr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Én 'szeretem', illetve hát szoktam választani. Nem rajongok a vodkáért, de azok közül szuper. Vagy ez, vagy Smirnoff.
2013. febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem egy nagy kedvenc, kölni íze van.
2013. febr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt Phoney szokta mindig leírni, de most megelőzöm, vegyétek úgy, hogy a prófétája vagyok.

A Royal jobb, mint a "kommersz" vodkák, de maximum középkategóriásnak mondható. Nem ér annyit, amennyiért adják. A legjobb vodkák 8-10 ezer körül vannak és attól jók, hogy nincs semmilyen mellékízük, csak az alkohol ereje érezhető rajta. A Royalnak van íze, és nem is kellemes íze.

2013. febr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én minőségibb vodkákat pl.:Finlandia, Smirnoff, még nem ittam. A Royalról az a véleményem, hogy az ilyen 1500Ft/0.7l alapárú lidl-ös meg Penny-s technokol rapid ízű és szagú fejfájdítós vodkáknál sokkal jobb, ugyanakkor az azonos árkategóriában kapható vetélytársa a Kalinka, szerintem sokkal jobb, annak tisztább íze van, simán meg tudnék inni akár húzóra is egy kis 2 decis üveggel, a Royalból meg azért nem hinném, mert van annak is egy nem igazán kellemes mellékíze.
2013. febr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lillus:3 válasza:
hát nekem nem a kedvencem.de a vodka az vodka:D
2013. febr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem a kalinka vodka jobban izlik narancsal.
2013. márc. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!