Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szolgálnak már fel valahol La...

Phoney kérdése:

Szolgálnak már fel valahol La Fée abszintot? (képpel)

Figyelt kérdés

Ez egy Magyarországon nemrég megjelent igazi abszint, amit egyébként nem ajánlok senkinek, mert kb. az ára harmadát éri, de nekem meg értékelnem kéne... bármilyen Bp-i vagy borsodi hely megteszi, ahol tudok inni egy ilyet.


Ő lenne az:

[link]



#abszint #La Fée
2013. febr. 7. 06:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha most kell értékelnek, honnan tudod, hogy az ara harmadát éri? Nem vagy valami objektív......
2013. febr. 7. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Onnan, hogy az olyan hozzáértők, akiknek egyet szoktam érteni a véleményével, mind az alsó-középkategóriába sorolják (bár 1-2 letudja annyival, hogy „Szar.”:) 1-2 tucat közösen ismert márka után kialakul egyfajta bizalom a hozzáértők közt.


Ha nem lennék objektív, akkor nem is törném magam, hogy megkóstoljam, értékelném anélkül.

2013. febr. 7. 06:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Borsodi vagyok, Miskolcon biztos van olyan kocsma ahol szolgálnak fel, tele van kocsmával a város, de a szomszéd falvai is, tuti találsz valahol olyan helyet ahol van.

Esetleg még KB-i kocsmákat tudok mondani ahol nagy valószínűséggel vannak, de csak privátban max.

2015. okt. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Fejből mondok akár 10 olyan italt, amit lehet itthon kapni (akár miskolci italkerben is), de jó eséllyel egyetlen miskolci kocsma sem tart belőle. A La Fée is ilyen. Mondjuk eleve nincs is minden miskolci sarkon olyan kocsma, ahol 15 ezres italokat tartanak.
2015. okt. 19. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!