Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit igyak holnap? Melyik a...

Mit igyak holnap? Melyik a legegészségesebb? (rum, Hubertus, whisky, Fütyülős)

Figyelt kérdés

Holnap egyetemi buli, és nem tudok dönteni hogy mit igyak előtte, így az alapján szeretném eldönteni, hogy melyik károsít legkevésbé :D

A lehetséges jelöltek:

Rum bekeverve lime-al

Hubertus plusz almalé

Whisky-t kellene keverni, de nem kólával mert az nem egélszséges:D

Fütyülős tisztán vagy keverve.


Az az igazság, hogy rumot és whiskyt annyira nem preferálom, mert mégiscsak hétköznap van és azok azért elég kemény szeszek, a Hubertus-nak nem jó az íze, szóval a Fütyülős esélyes.


Akárki tud hozzászólni a témához, hogy mivel keverne mit azt szívesen veszem:) Fő az egészség!


2012. nov. 5. 10:24
 1/8 Phoney ***** válasza:
51%

Berúgni nem egészséges, szóval ne is parázz ezen.


Részegedésnél a kólát mint „egészségtelen” faktort latolgatni egyszerűen röhejes ötlet. (Kb. mintha azon gondolkodzál, hogy a Becherovkában kumarin van.)


Ami az alkoholokat illeti, tapasztalatok alapján az olcsó finomszesz az egyik legganajabb (az egész világon rettegik a másnapját), amit ezek közül a Hubertus és a Fütyülős tartalmaz. Szóval ezek az „egészségtelenek”. A rum is gáz, ha nagyon olcsó, de egyetemi bulin gondolom Bacardi lesz.


Hígítva egyébként nem teljesen mindegy, hogy a rum és a whisky pár fokkal töményebb a másik kettőnél? De az. Nem létezik „kemény szesz” meg „lájt szesz”, csak hígabb és töményebb.

2012. nov. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
miért is kell innod? ... mert a többiek azt teszik? ... és? ... én végigcsináltam az egyetemet pia nélkül, de bulizással ... mondjuk az volt az átka, hogy aki nagyon berúgott azt én segítettem vissza a koleszba, mert én voltam józan ... ne a csordaszellem hajtson
2012. nov. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bumbi02 ***** válasza:
Ne keverd be. Egy üveg whisky tisztán. Ha igazi whisky, akkor nincs benn más mint forrásvíz + gabonaszesz.
2012. nov. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Múlt héten hubi volt tisztán, és a változatosság kedvéért valami mást akarok most. Am meg úgy írtam, hogy az alapján döntsetek melyik kevésbé egézségkárosító.
2012. nov. 5. 15:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Jägert igyál tisztán, az csak gyógynövényekből áll:)
2012. nov. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Először is Hubertus egészséges, mivel természetes likőr ami gyógynővényekből származik. Az általad felsoroltakkal nincs is probléma. Hubertus édes izű nem hiszem, hogy bármivel is keverni kellene,szóval az már itt megbukott, hogy nem jó az íze. Az pedig, hogy nem egészséges az meg egy rossz vicc.

Nagy mértékben semmi sem egészséges, a kólával nincs probléma de tudni kell mértéket tartani.


Amúgy meg ez a fő egészség duma nagyon álszent, akkor ne igyál. Hisz az alkohol pusztítja az agysejteket.


Amúgy meg üzenném akinek írta. Lehet, hogy ő az egyetemet végig pia nélkül, de az olyan is lehetett. Nem vagyok híve az állandó részegeskedésnek, de mindennek meg van a maga ideje. Ez a csordaszellem meg az antialkeszek baromsága. Az ember nem azért iszik, mert az milyen menő pl.

2013. márc. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Phoney ***** válasza:

...


Itt egyesek tényleg azt hiszik, hogy a növényi likőrökben az alkohol is a gyógynövényekből származik? Az derék. A cukorrépa nem egészen gyógynövény:)

2013. márc. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 acelsziv ***** válasza:
0%

Hát te nagyon hülye vagy...

Kérdezhetnéd azt is: Mit vegyek be? Patkánymérget, rovarirtót vagy gyomirtót? Szerinted melyik égetett szesz egészséges?

Mind egyet tud: Rohasztja a p.cs agyadat.

2013. ápr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!