Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyi idő alatt szívódik fel...

Mennyi idő alatt szívódik fel hogy a szonda nem észleli?

Figyelt kérdés

Pénteken este barátnőmékhez megyek és elkerülhetetlen hogy pár doboz sört esetleg egy kis pohár pálinkát fogyasszak!

ez este 11-től 12:00- 00:30-ig tartana (nem folyamatos ivás)

És az a gáz hogy nekem szombaton reggel 9kor vezetnem kell!

Addigra elmúlik az alkohol hatása vagyis a szonda nem fogja észrevenni,vagy inkább igyak alkoholmentes sört?


2009. aug. 6. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
legjobb ha semmit nem iszol nem igaz h 1 k*rva kólát nem lehet bevedelni a pia helyett, ienek miatt van a baleset.. majd ha odaértél igyál annyit h befordulj a mosogatóba
2009. aug. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az isten megáldjon, van méár alkoholmentes sör és pálinka is, nem attól leszel te férfi h iszol szal ne igyál!

nem ürül ki addigra és kimutathatja a szonda persze!!

meglásd a pokolra jutsz!!

2009. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínüleg felszívódik.Kb 6-8 óra ez az időtartam,de a pontos idő függ a testsúlytól,a fogyasztot ételetől,és persze hogy mennyit ittál.
2009. aug. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12 óra kell ahhoz hogy ne mutassa ki a szonda.
2009. aug. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Reggel kilenckor ritkán szondáztatnak(nem azért irtam hogy reggel berugjál......)
2009. aug. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!