Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tegnap hülyére ittam magam,...

Tegnap hülyére ittam magam, és még nem vagyok 18. a probléma ott volt hogy a rendőr megállított. Mi lehet a legnagyobb problémám?

Figyelt kérdés
Megkérdezte hogy most feljelentsünk? én meg mondtam hogy nem. De nem emlékszem hogy mi is volt pontosan. Tehetnek feljelentést, és ha igen akkor mire számítsak?
2012. aug. 4. 20:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy megmertem tenni 1*. Én kérek elnézést.
2012. aug. 5. 11:05
 12/14 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat, nekem felírták az adataimat meg még szondáztattak is (17 és fél éves voltam, szalagavató után elmentünk egy kocsmába, és pont kifogtunk egy razziát). Nem lett belőle semmi. Igaz, ez 5 éve volt, azóta sokat változtak a szabályok.

Egyébként tehetnek feljelentést, de inkább csak akkor szoktak, ha pl. valamit meg is rongáltál, vagy hangoskodtál stb. Ha csak szép csendben toltad a biciklit, akkor nem hiszem, hogy tettek volna feljelentést.

2012. aug. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Röhögcséltem a haverommal, de semmit nem rongáltunk. és nem voltunk olyan hangosak. sőt mire oda értek már csak egyedül voltam.
2012. aug. 5. 17:22
 14/14 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy, szórakozol. Ezzel nincs semmi baj. De (téged idézve) ehhez 18 évesen hülyére kell innod magad?????????? És ne akard elhitetni, hogy ez az első volt.....
2012. aug. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!