Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol lehet venni granadine...

Hol lehet venni granadine szirupot? Tescoba nem találtam.

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 06:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Az grenadine szirup, és a Tescoban is lehet kapni.

Van a Sparban is meg a Metroban is.

2012. júl. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

a tescoban végignéztem az összes üdítős lekváros, sütikhez valós, piás polcot. Eladót is kérdeztem, és hatalmas kerek szemekkel közölte, h ilyet nem árulnak :D


Köszönöm, Sparba megnézem :)

2012. júl. 17. 09:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne nézd, mert úgysem találsz. Mixerboltokban lehet venni. Élelmiszerboltban vagy bioboltban max. szörpöt találsz (meg rostos üdítőt), de az is ritka.
2012. júl. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

amit a tescoban találtam, csak gránátalmás tea volt... :S

Pedig olyan jól kinéző koktélt találtam :(

2012. júl. 17. 09:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Tescoban a külföldi kajás részlegnél van ilyen szirup. Üveg palackban van. Ott ahol ilyen innivalók vannak, mint pl kókuszvíz, meg ilyen kínai tea, stb, ott van mellette.
2012. júl. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
esküszöm végignéztem mindent :| megvan a mai programom!tesco járás :) esetleg egy kb. árat nem tudna nekem valaki írni ?:)
2012. júl. 17. 09:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt hiszem kb 500-600-ft környékén van.
2012. júl. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha minden kötél szakad rendelj innen:

[link]

Régebben láttam a Sparban az alkoholos italoknál. Lehet a Tescoban is ott kellene keresned.

Őszintén szólva 1500 Ft alatt Én még nem láttam Grenadine-t.

2012. júl. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!