Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Csak én érzem úgy hogy a cola...

Csak én érzem úgy hogy a cola egyre rosszabb? már nincs is benne semmi 'buborék'

Figyelt kérdés

2012. jún. 18. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%

Attól függ, melyik colára gondolsz.Manapság már van egy csomó gagyi cola.Én inkább az ízét furcsállom, mintha nem lenne már olyan mint valamikor a 70-80-as években volt.

Vagy ott van például a márka üdítő.Tavaly még egész finom íze volt, de amit idén vettünk, olyan pocsék volt, íztelen lötty, mást nem lehet rá mondani.Egyre szarabb a minősége mindennek.Most már többnyire limonádét, teát, iszunk csak, vagy jobb minőségű szörpöket.A többire nem éri meg kidobni a pénzt.

2012. jún. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a pirosra!:) hát igen,teljesen igazad van!:)
2012. jún. 18. 15:21
 3/11 anonim ***** válasza:
nekem a kedvencem a cherry coke nem tudok betelni vele:) Ha nem lenne benne koffein akkor egésznap azt innám,nem éreztem rajta minőségromlást:)
2012. jún. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

a meggymárkához szólok én is. éppen most bontott meg egyet a férjem, a retro héten vette, hát egy rózsaszín

vacak lötty.

emlékszem olyan színe volt, hogy piros bajuszunk lett tőle, annyira fogott.

2012. jún. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen, a cherry coke még egész jó.Van a "piros" coca-cola, meg van a pepsi, meg a cherry coke, ezek elég jók.

A többi kóla, a mindenféle egyéb márkájúak nagyon vacakok.

Régen lehetett rövid ideig kapni vaníliás ízű colát, azt nagyon szerettem.

2012. jún. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
és ki emlékszik a kék pepsire? Kék színű volt a cola,valamelyik nap jutott eszembe:) Tök finom volt és érdekes:)
2012. jún. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én emlékszem, a lányom odavolt érte.Én kevésbé, mivel tudom, milyen egészségtelen a kék színezék, az egyik leg károsabb, talán nem véletlen, hogy csak rövid ideig volt kapható.Én nem kóstoltam meg.
2012. jún. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És ki emlékszik a Pepsi goldra és a Pepsi Cinora előbbi arany színű volt, utóbbi vaniliás, 2006-ban a foci vb alatt árulták őket, azok is finomak voltak. Egyébként én a Pepsi meg a Coca-colán nem vettem észre romlást, de a többi cola többnyire úgy szar ahogy van, jó még talán az American az nem olyan rossz, ja meg a meggymárka, kb. 2 éve sokat ittam, egyik kedvenc üdítőm volt, főleg mikor akciós volt a lidlben 200Ft alatt meg lehetett kapni, na azt nagyon elcseszték, a mostani nem igazán jó, csak vodkával szoktam inni :)
2012. jún. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
goldra emlékszek igen:) Cinora nem,google-ba beírtam de nálam ez kimaradt:)
2012. jún. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A kólák közül és a Pepsit nem szeretem, csak a citromos fajtájút. A Coca üdítőben észrevettem, hogy az alján a végén sokkal fanyarabb ízű. Az én kedvencem a Queen kóla, habár még nem ittam olyan sokszor, de annak normális íze van.
2012. jún. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!