Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vajon allergiás vagyok az...

Vajon allergiás vagyok az alkoholra? Hogyan deríthetném ki?

Figyelt kérdés

Nem iszok alkoholt, már a szagától is rosszul vagyok. Vagyis egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány kortyot ittam eddig össz. Mindenki cikiz vele, de tényleg ez van. Lehet, hogy azért van, mert allergiás vagyok rá? És alapból így védekezik a szervezetem? Ki lehet ezt valahogy deríteni?

18/L


2009. jún. 25. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:

dehogy vagy rá allergiás. Nem mki egyforma. Anyukám is olyan, mint te. Egyszer láttam inni, egy ujjnyi kókuszlikőrt, ami utánt ment a wc-re hányni. Inkább örülj annak, hogy nem vagy piás, mert elég kiábrándító egy csaj részegen vagy épp vodkás üveggel a kezében.

Nemrég voltam céges vacsin, hát meglepődtem, hogy a lányok hogy itták a pálinkát. mintha víz lenne. durva...

2009. jún. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Dehogy vagy allergiás. Egyébként meg miért lenne muszáj alkoholizálni? :)
2009. jún. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem kívánod az alkoholt, miért is kéne innod? Csak azért, mert a többiek isznak, neked egyáltalán nem kell. Gondolom ezek szerint alkohol nélkül is jól érzed magad. Sokan csak hangulatfokozó és szorongáscsökkentő jellemzője miatt fogyasztják :S
2009. júl. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá a házi orvosodnál, hogy alkohollal kapcsolatosan van-e allergiateszt?
2009. júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Én ugyanígy vagyok ezzel, egy pár korty még talán lemegy, de utána mintha elvágták volna! Még ha akarnám sem tudnám legyömöszölni a torkomon, biztosan visszajönne. És igaza van az egyik előttem szólónak, szerintem is csúnya ha egy nő be van rúgva.

És a másik fele, hogy nem vagyunk egyformák :)

22/L

2009. dec. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!