Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Gumicukor vodkába áztatva?...

Gumicukor vodkába áztatva? Kinek mi a tapasztalata? Károssabb mintha szimplán meginnánk a vodkát?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Mégis mi a lópéniszért lenne károsabb te értelmes? :D mert a gumicukor cukormolekulái kovalens kötésbe rendeződve az etil alkohollal halálos klórgázzá fejlődnek vagy mégis mit gondoltál? hahaha :D
2012. máj. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

egyik ismerősöm elég szarul lett tőle (nem egy 13 éves kiscsaj aki életében először találkozott alkohollal..)

Ezért kérdeztem:)

2012. máj. 7. 16:44
 3/3 Moira-88 ***** válasza:
Én kipróbáltam, egy zacskó gumimacit leöntöttem vodkával és betettem pár órára a hűtőbe, nekem csalódás volt, jobbra számítottam és szerintem az ismerősöd nem ettől lett rosszul. Viszont az elég tutin néz ki ha egy pohár pezsgőbe raksz pár szem színes gumicukrot, kioldódik az íze és finom lesz tőle a pezsi is. Ráadásul a pezsgő gyengébb ital mint a vodka.
2012. máj. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!