Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mitől függ, hogy valaki...

Mitől függ, hogy valaki részegen azt hiszi, hogy nem hal meg ha a vonat elő áll, vagy leugrik valahonnan?

Figyelt kérdés

És van aki még tök részegen is belegondol, hogy nem kéne a száguldó vonat eléé állni, mert nem fog megállni, illetve nem fog lepatrtani az emberről.


Van akinek gyenge az ítélőképessége, és rtészegen egyenlő a nullával?


És van aki még tök részegen is felfgoja, hogy azért nem kéne?



2012. ápr. 11. 16:18
 1/3 anonim válasza:

Általában ilyenkor azt hiszik, hogy legyőzhetetlenek xDD

Kérlek segítenél?? http://www.gyakorikerdesek.hu/ etelek-italok__egyeb-kerdesek__2852499-

2012. ápr. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát az attól függ, hogy mennyire vagy részeg, általában én is aránylag józanul tudok ítélni még ittas állapotban is, de volt mikor annyira berúgtam(70%-os abszinttól) hogy kiesett 3 óra, és mondták, hogy miket csináltam, de nem is emlékszem rá. Na most ha valaki ennyire leissza magát, akkor az lehet, hogy kiáll a vonat elé, mert nem tud magáról, ilyenkor egyszerűen kikapcsol az agyad egy része, és olyan mintha aludnál, közben meg csinálsz minden hülyeséget közbe, és később nem emlékszel rá.
2012. ápr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 intrepid ***** válasza:
Volt egy történet, nagyon csíptem: Thison (tudjátok a bunyós) aludt tengerparton és valaki meglépte, hogy nyomott neki egy nagy sallert. Utána elszaladt. Na ennek legalább volt egy kis esélye. Az unokájának meg mesélhette, hogy Ő pofánvágta Thisont.
2012. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!