Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit tudtok ajánlani másnapossá...

Mit tudtok ajánlani másnaposság ellen?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 5. 23:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy kb. 1 liter víz lefekvés előtt, ilyenkor se hányinger, se fejfájás nincs másnap, csak fáradtság.
2012. ápr. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Nasu válasza:

Akárcsak a többiek én is azt tudom ajánlani, hogy lefekvés előtt egy litez víz plusz én még beszoktam venni egy algopyrint, így másnap max nyomott vagyok, de nem fáj semmim:)

Ha mégis megtörténne a baj, akkor ajánlom a narancslét (C vitamin), paradicsomlét (gyorsítja az alkohol lebontását), sós-savanyú kajákat. Azt olvastam, hogy a méz is jó, valamint a rizs. :)

De igazából a lényeg, hogy igyál nagyon sok folyadékot.

2012. ápr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Nekem a rengetek vasárnapi kaja szokott beválni :D (Pl: tyúkhúsleves,valami sült hús)

A tejet nem bírja olyankor a gyomrom,az szinte rögtön kijön.

Az alvás mindig jó,meg a sötét.

Nekem a szénsavas üdítők helyre szokták pakolni a gyomrom,de állítólag a rostos jobb,meg a C vitaminos.

2012. ápr. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Maradj részeg!
2012. ápr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én nem olyan régen fedeztem fel magamnak erre a célra a sportitalokat. Ezerszer jobb, mint kávét, energiaitalt inni, mivel a koffeintől az ember csak még jobban kiszárad, viszont ezek az izotóniás sportitalok pont arra vannak kitalálva, hogy a folyadékveszteséget pótolják.
2012. ápr. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
vöröshagyma mentos-al :S
2012. ápr. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!