Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mivel lehetne keverni a...

Mivel lehetne keverni a rosé-t, hogy finom legyen?

Figyelt kérdés
Nem nagyon szeretem tisztán a rosé borokat (vörösbort magában vagy kólával és fehérbort szintén magába vagy fröccsbe nagyon szeretem), milyen üdítővel lenne érdemes keverni?
2012. márc. 23. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne másféle pincészet termékét megpróbálni. Keverni szerintem nem érdemes, esetleg ilyen jóidőben egy kis szódával. (De nem ám ásványvízzel!)


Ha ilyen üdítő jellegű valamit akarsz inni, akkor inkább röviddel keverd, legfeljebb kis mennyiségekben.

2012. márc. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagy vörösboros pohárba 1 dl rosé, 1 dl szóda, és pár lime vagy citrom szelet. Hozzá jó idő, és haverok :)
2012. márc. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, és sok jég :)
2012. márc. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!