Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi a véleményetek a vodkás...

Mi a véleményetek a vodkás gumicukorról?

Figyelt kérdés

2011. nov. 21. 12:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Gólyatáborban ettünk. Hát ízre nem rossz, de nem túl ütős.
2011. nov. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi pezsgövel szoktuk leönteni ... üt ugy is.
2011. nov. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
31%
Ha inni akartok, akkor minek hozzá a gumicukor?
2011. nov. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Phoney ***** válasza:
55%
Mert 12 évesekről van szó, akik rosszul vannak a szesztől, de cserébe a tiszta víztől is be tudnak rúgni, ha az mondod nekik, hogy "ez nagyon üt". :)
2011. nov. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%

Aha. Akkor ha már felnőtteknek érzitek magatokat, és felnőtt dolgok után sóvárogtok (és merészen próbálgatjátok is azokat), akkor a következményeket is vállaljátok felnőtt módjára.

Álljatok szüleitek elé, és közöljétek, vagytok annyira felnőttek (érettek agyilag, biológiailag, érzelmileg stb), hogy megigyatok velük egy felest. Utána meg egyétek meg együtt a gumicukrot.

Majd kiderül akkor, hogy ki a legény a gáton.

Addig is nézegessetek olyan topikokat, ahol az alkoholmérgezésről, meg az agysejtekről, a detoxiról van szó. Nem árt teljeskörűen tisztában lenni a dolgokkal.

2011. nov. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Ilyet még nem is hallottam :D Nem lehet valami nagy durranás az is biztos. Inkább megmaradok a cseppfolyós vodkánál :)
2011. nov. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Az, hogy gumicukor nélkül jobb lenne...
2011. nov. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 14:59


elhiheted, hogy az akadémiai székfoglalód egy kalap kakát nem ér :)

2011. nov. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nemtom, még nem ettem. :D Hol lehet kapni? A jell-o-shot viszont poén.

Amúgy meg de sok itt a besavanyosott ember. :/ Én simán megkóstolnám, mert nyitott vagyok ilyen téren, egyszer mindent meg lehet kóstolni, nem?

(20 elmúltam, apámékkal együtt szoktam néha pálinkázni, a vodkát is megiszom, de nem vagyok alkesz és a detoxhoz sem volt még közöm. -.-")

2011. nov. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Fogsz egy zacsi gumicukrot, leöntöd egy tálban alkohollal, berakod a hütöbe és másnak megeszed :D
2011. nov. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!