Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Sierra tequila milyen, mennyib...

Sierra tequila milyen, mennyibe kerül, megéri?

Figyelt kérdés
tequilát még szerintem nem ittam mihez hasonlítanád az izét? mivel szoktátok inni?
2011. okt. 13. 14:31
 1/7 Phoney ***** válasza:
90%

Rossz. Az egyik legrosszabb dolog, amit ennyi pénzért venni lehet. Szerintem az egyetlen normális tequila amit normális áron (valami 4700) kapni lehet az országban, az El Jumador 100% Agave Reposado az auchanban (máshol még nem láttam).


Sóval-citrommal persze „jó”, de akkor ne dobj ki rá ennyi pénzt, vannak 2000 forintos tekilák is a teszkóban, kb annyira jók, mint a sierra.


[link] – hogy érthetőbb legyen a gagyitequila problémája.

2011. okt. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Szia! Én szeretem a tekilát.. A kedvencem.. Annak ellenére, hogy fáj, mar és éget amikor lecsúszik.. és minden alkalommal bekönnyezek tőle. :D De nem rossz.

Naranccsal és fahéjjal jobb, mint citrommal és sóval. Ha jól tudom a Gold-ot adják a narancs+fahéj kombóval és a Silvert a citrom+só kombóval.

Kezedre a 'port', tekila és a gyümölcs.. Kezedről lenyalod, lehúzod a tekilát majd bekapod a szádba a gyümit és szívod, mert állatra égeti a torkodat a tekila.. :)

Van olyan ismerősöm, aki tisztán issza, nem nyal előtte és nincs gyümi utána.. na őt tisztelem. :D A sót mi is kihagytuk tegnap, de az a citrom azért kellett.. :)

Próbáld ki szerintem.. megéri. Sokáig én sem akartam, mert mindig figyeltem a többiek arcát ivás közben.. Aztán nyár elején kipróbáltam.. azóta ha buli van, akkor tekila is van. :D

2011. okt. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
76%
Én is szeretem. Só, citrom, esetleg egy kis sör mellé. Nagyon jó gyomrot csinál mértékkel, és másnaposság is kizárt. Én égetett szeszek közül ezt és a házi pálinkát iszom meg.
2011. okt. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
81%
Szerintem a Jose Cuervo Especial a legjobb! (Volt egy munkatársam, szintén Jose volt a neve, project manager volt, és mexikói, ő ajánlotta, nem bántam meg:) Csak tudjta:)) )
2011. okt. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Jah, bővebben:


[link]


Jó fogyasztást:)

2011. okt. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:D valaki egy kb árat tud mondani még?(sierrára) utolsó lehet hogy ezt próbáljuk ki akkor:)
2011. okt. 13. 18:16
 7/7 fuloppal válasza:
52%

Szia! Nekem a Tequila a kedvencem, mindig minden mennyiségben! Nagybátyám a Hamburgi Borco italforgalmazó cégnél dolgozott a 12-es raktár vezetője volt. A cégről tudni kell, hogy csakis minőségi italokat forgalmaznak és terítenek a világ összes pontjáról és a legjobb minőségű italokkal foglalkoznak, most már leányvállalatokon keresztül is így több féle Tequlilát is volt szerencsém végig próbálni, de csakis a Sierra!! A cégnél a legmagasabb vezetők is arra esküsznek! Mind az 7 fajtából ittam, a szürkekalapos az egy szar mixelt, Milleneumi kiadásokat nem lehet azt hiszem már kapni, de Antiguo-t tudom ajnlani!! Nálam a sorrend a fekete kalapos aztán aztán aztán a gold majd a klasszikus silver piros kalapos.

Antiguo-t magában igyál, goldot fahéjjal és narancsal a silvert pedig sóval és citrommal!! És ne halgass mára bárki bármi mást ajánl, Sierra a király!!!

2015. aug. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!