Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy kell röviditalt inni?

Hogy kell röviditalt inni?

Figyelt kérdés
Az oké hogy meghúzom meg minden. Azt mondják tátsam ki a torkom. Nekem ez nem megy. Csak nyelni tudom mintha vizet innék.
2009. ápr. 25. 11:56
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
"hogy KELL röviditalt inni?" Nem kell!
2009. ápr. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Idd úgy, ahogy neked jólesik! én pl képtelen vagyok rövideket csak úgy lehúzni, kortyolgatom őket. tudom, hogy gáz, de ez van. ha húzóra innám, kihánynám.
2009. ápr. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Próbáld meg legurítani.Egy levegővel. Gyakorolj otthon. Vízzel!
2009. ápr. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Én sem tudom úgy inni.

Én mindig kortyonként iszom meg...pedig nem pálinkát iszok,inkább likőröket x)

2009. ápr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
a rövidet tanácsos lehúzni egy szuszra, mert ha lassan kortyolgatod hamar rosszul leszel tőle, nem beszélve arról, hogy az ize se olyan,hogy ezt sokáig lehessen csinálni. Az tényleg, jó ötlet, hogy vizzel gyakorolj. Ja és pl hajtsd hátra a fejed amikor felhajtod, én igy szoktam.
2009. ápr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Valakinek lemegy magától, én általában 2-ből húzom le. Az a lényeg, h jól essen.
2009. ápr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
59%
Nem kötelező lehúzni. Gyorsan kell meginni, de nem kötelező 1 kortyban letudni, ha 2-3 lessz az sem baj.
2009. máj. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
59%
Szar piát igyekezzél gyorsan inni, kevesebb gondot okoz a szájban. Vannak minőségi pálinkák(zwack), azokat érdemes tisztelettel kezelni, szagolni, körbejáratni, mert érzed az igazi gyümölcsöt és nem a hánytató szeszt. Liköröknél( igényesebbnél pl. unicum) egyenesen szentségtörés legurítani. Nem megszabadulni akarunk tőle, hanem élvezni. Amúgy idd ahogy jól esik, magadnak iszol nem másnak.
2009. jún. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

röviden

1 2 3 zutty már lent is van

2009. dec. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fölállsz, kihúzod magad, összecsapod a bokád(ekkor már huszárnak érzed magad), nagyra tát, és hátracsap! Aztán rezzenéstelen arccal ülsz.
2010. márc. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!