Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi történik ha beveszek egy...

Mi történik ha beveszek egy kataflam-t, és ráiszok töményet?

Figyelt kérdés
belassulok, vagy felpörgök, vagy ilyenkor milesz? :)
2011. ápr. 12. 19:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
21%
Miért mondják sokan cataflan-nak? Basszus az CataflaM...
2011. ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
MOST semmi nem történik (ezért felesleges is megtenni), viszont a májad károsodhat tőle. Ennek meg majd évek múltán iszod meg a levét.
2011. ápr. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
34%

Nem tök mind1, hogy most hogy írjuk? Én is n-el írtam igaz, és te le tudod írni, hogy hogyan végzünk egy teljes körű vízminőség vizsgálatot? Gondolom nem, mégsem szólok be, ennyi..:)


22L

2011. ápr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem a kérdezőnek, hanem az egyik válaszolónak szól a válaszom.


Én úgy tudtam, hogy a pirin származékokra lehet inni (aszpirin, algopirin, kalmopirin...)

2011. ápr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Egy tablettától nem kerülsz detoxba ha ráiszol. Egy doboztól, na attól igen!
2011. ápr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
55%

Bár én Algopirynre ittam (véletlen), iszonyú részeg lettem egyetlen korty bortól is.



Biztos, hogy nem a kettő kombinációja miatt volt. Az algopyrinnek lehetett valami mellékhatása, amit részegségként éltél meg, mert az agyad azon járt, hogy úristen érzek valamit, aztán meg, hogy jaj gyógyszerre ittam. Ez csak fokozhatta a bajodat.

A másik lehetőség, hogy a bor miatt lettél részeg. De azt bizton állíthatom, hogy a kettőnek egymáshoz semmi köze nincs, esetleg pszichésen.

2011. ápr. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
1 tbl. Cataflam + tömény, nem a cataflamtól lesz bajod, hanem a piától. Ha többet vennél be, akkor talán gond.De szerintem erősebb fájdalomcsillapító plusz pia, lennél rosszul igazán.De mond: Mi a szarnak kéne fájdalomcsillapítóra piálnod, most fáj valamid, vagy részeg akarsz lenni? Elég ha eleget iszol, attól épp olyan szarul lehetsz, amennyire akarsz! Persze ha akarsz egy jó kis gyomormosást, mert vágysz egy ilyen élményre, akkor nosza. Csak olyan helyen és időben tedd, hogy azért valaki észrevegyen. Persze azért legyen rá pénzed is, mert igen, ezért fizetni is kell.
2011. ápr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Semmi különös, csak lehet, hogy meghalsz...
2011. ápr. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Szervezet válogatja, hogy hogy fog reagálni. Tenném hozzá, hogy az emberek 90%-a rosszul viseli a fájdalomcsillapítóra a rövidet.

Én egyszer egy ilyet ittam: 2dl-es pohárban hubertus, portoricoi rum és vodka. Belemorzsoltam egy saridont és 2 nekifutásra megittam. Előtte ittam X sört, utána meg már kevesebbet.

Tudni kell, hogy az akkori legjobb barátom halt meg és nem tudtam, hogyan dolgozzam fel és mit kezdjek magammal. A vége az lett, hogy kifeküdtem az utcán egy padon, megmerevedtem, nem pislogtam, nem reagáltam semmire. A barátok ekkor kihívták a mentőket, meghányattak, elvittek az ügyeletre és ha nem találják meg a telómban anyum számát, akkor go detox. Hajnali 2 körül felhívták és eljött értem.

Szerintem tanulságos. Ilyet senki ne igyon! Egyébként H.A.L.Á.L. koktélnak neveztem el, de nem is ivott tudtommal ilyet senki és nem is ajánlom!

2011. ápr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!