Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hozzá lehet szokni az alkoholhoz?

Hozzá lehet szokni az alkoholhoz?

Figyelt kérdés

Minden este felhajtok 1 adag valami röviditalt.

Régebben mindig "fejbevágott" egy kupica likőr, de újabban semmi :-(


2011. febr. 26. 22:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
ne számíts hosszú életre :)
2011. febr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
82%
Igen ! Te már a kupicához hozzá szoktál .Vigyázz ,mert ha utána kettőt iszol ,mert szeretnéd érezni a mámort akkor ahhoz is hozzászokhatsz és így mehet tovább ,3,4 stb kupica,majd erősebb...Alkoholfüggő sajna gyorsan lehet az ember.
2011. febr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Hoppá :-(

Ha egy darabig nem iszom, akkor lehet elölről kezdeni vagy már elcsesztem?

2011. febr. 26. 22:48
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet előlről kezdeni, de akkor ne igyál! Minek iszol minden nap?
2011. febr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%
Alkalmanként lehet inni,de persze ne úgy ,hogy minden napra találsz valamit:)A napi italozás mindig az alkoholfüggőséghez vezet!
2011. febr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Mától zéró tolerancia :-)

2011. febr. 26. 23:11
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted az alkoholista kiből alakul ki? :)

De tetszik, hogy 0 tolerancia van mostantól :)

2011. febr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Napi egy pohárral nyugodtan ihatsz. Mi is családdal minden este iszunk egy pohár bort, vagy épp valami rövidet lefekvés előtt, és senki sem lett alkoholista a hosszú évek alatt.:) Ebéd előtt is jót tesz egy feles. Bár az kicsit drága lenne, szal vasárnapi ebédi mulatság:) De kis adagokban az alkohol nagyon jót tesz a vérkeringésnek. A mérték a lényeg. Az meg, hogy bírod a piát, nagyon helyes. Egy férfi ne köhécseljen egy kis szesztől. Meg néha azért szerintem ki lehet rúgni a hámból, de ne sűrűn és ne hányásig...
2011. febr. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hát én is azon gondolkodtam, hogy az "öregek" is minden reggel egy pálinkával indítottak, este meg egy pohár bor és mégse lettek alkoholisták ... meg mindig mondták, hogy "kis mértékben gyógyszer, nagy mennyiségben orvosság" ;-)

Akkor most hogy is van ez?

2011. febr. 27. 00:23
 10/17 anonim ***** válasza:
Gyorsan hozzászoksz és egyre több és több kell a vége az alkoholizmus.
2011. febr. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!