Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Zuglóban van olyan PUB ahol...

Zuglóban van olyan PUB ahol kiszolgálnak kiskorúakat?

Figyelt kérdés
Zuglóban vagy a környéken
2011. jan. 30. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
bármelyikben kiszolgálnak, de max kólával ;)
2011. jan. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem szeszt, cigit akarsz venni, és nem játék gépezni akarsz, bárhová bemehetsz, kiszolgálnak.
2011. jan. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 doboszoli ***** válasza:

Mindegyikben.

Kakaóval.

2011. jan. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem most, hogy volt ez a West Balkán ügy, jobban szigorítják, illetve ellenőrzik a pub-okat is. Úgyhogy alkohollal nem valószínű, hogy kiszolgálnak, báár ki tudja...
2011. jan. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát én wet balkán ügy óta kétszer voltam két külömböző kocsmában.. haverom 16, még őt is kiszolgálták mind a két helyen..


olyan kocsmát keress, ahova sok fiatal jár.. biztos van

2011. jan. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én már sok helyen jártam, pub ban, boltban, és mindenhol kiszolgáltak (alkoholt és cigit vettem)


14/f

2011. jan. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
mond azt valakinek hogy hol találom "A zsír"-t mindenkinek elfog kerekedni a szeme hogy te odamész.:D Odadnak mindent én nem járok de mindent megkapsz amit csak akarsz ilyen téren és társaság is lesz.ez nem a West balkán.
2011. febr. 19. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!