Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha 70%-os patikában kapható...

Ha 70%-os patikában kapható fertőtlenítésre kitalált alkoholt vízzel avgy valami üditővel higítok akkor az nem árt, ugye?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 02:58
 1/10 anonim ***** válasza:
19%

Minden alkohol ártalmas!!!...

Tönkreteszi a májad, idegrendszered és alkoholista leszel tőle...

2011. jan. 3. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát lehet denaturált és akkor nem biztos, hogy túléled.
2011. jan. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Minden alkohol ártalmas! Én egyedül az Alcohol iróprogit használom, de azt is módjával! A patikákban kapható alkoholt általában csak desztillált vizzel higitják a megfelelő % elérésére, de ha más is van benne, akkor azt feltüntetik a csomagoláson! De a legjobb, ha nem iszogatod!
2011. jan. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
inkább menj el a boltba és vegyél vmi alkoholtartalmút bekeverni gyümölcslével. ettől maximum irtózatosan hányni kezdesz és mész gyomormosásra. ez kell neked? mellesleg nem is lesz olyan íze, mint pl a vodkának, v egyéb piáknak...
2011. jan. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Phoney ***** válasza:

Ha ingyen szerzed akkor megfelel (olvasd el a címkét, ha tiszta etanol akkor jó lesz, dehát denaturált szeszt úgysem alkalmaznak sebfertőtlenítésre, ehe-ehe), ha pénzért veszed, akkor meg számolj utána mert úgy tudom baromi drága. Vodkával olcsóbban kijössz.


Mondjuk nemtom minek drogozol, legalább valami finomat innál.

2011. jan. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Mi annak idején a fősulin csináltunk olyan italt, amibe tettünk gyógyszertári tisztaszeszt. Hárman vagy négyen mentünk érte, és mindenki megvette a max. mennyiséget, amit egy ember vehet, (ha jól emlékszem 4-5 dl), aztán ezt beleöntöttük egy nagy 50 L-es kondérba, tettünk még bele rumot, bort, pálinkákat (jellemzően szilva, barack, körte),meg mindenféle gyümölcsöket (jellemzően dió, szilva, cseresznyebefőtt, meg minden egyéb, ami jól magába szívja a szeszt). Ezt hagytuk állni 1-2 hétig (attól függően, hogy mennyi időnk volt), aztán fogyasztás előtt felfőztük, és megittuk. Nagyon finom, mert a sok gyümölcs miatt nem érezni az erős alkohol ízt, viszont nagyon ütős... Ajánlom mindenki figyelmébe :)
2011. jan. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Faterék traubi szódával keverve itták a seregben
2011. jan. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem is inkább számolj ! Ha jól tudom 1,5 dl majdnem egy ezres !!! Ha higítod (70%-ról pl.35-re) akkor is 500.
2011. jan. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szia én csak annyit mondok hogy 2 éve egy szomszédunk úgy halt meg hogy hígított /az szem szódával hígította/ ilyen alkoholt ivót, nem tudom megéri -e?
2011. jan. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Phoney ***** válasza:
Szerintem az nem gyógyszertári volt, ha belehalt.
2011. jan. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!