Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A St. Hubertus javult az...

Phoney kérdése:

A St. Hubertus javult az utóbbi években?

Figyelt kérdés

Utoljára kb 4-5 éve ittam, és azóta mintha az árát meglőtték volna a kategórián belül, meg mintha valami márkafejlesztés is lett volna. Előlépett volna a kommerszek közül?


(Tudom, kóstoljam meg, de sz*rért nem akarok pénzt adni:)


2010. dec. 29. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi a csudától javult volna? Van egy receptje azt betartják.
2010. dec. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:DD recept.

Akkora PRÉMIUM likőr, hogy gondolom 1904 óta változatlan, hogyne;)

2010. dec. 30. 06:26
 3/6 anonim ***** válasza:
nem tudom mennyire a gourmand jelenléte teszi fel a kérdést, de azzal együtt, a lényeg az, h. megjelent a Hubertus 33 -nagy rejtély, 33 %os, és 33 féle gyógynövényből készül-, de a Hubertus, nem az a hű de bebäszós ital...nekem leginkább ez jut róla eszembe...úgy értem 1 embernek 1 üveg meg sem kottyan, de más italokból azért 1 üveg igenis észrevéteti magát...az íze meg szerintem ugyanolyan, mint anno...bár soha nem szerettem különösebben...főleg ha csak 1 fokkal melegebb az ihatónál, akkor már ilyen gusztustalan ragacsos , löttyé degradálódik, az amúgy sem túlzottan nemes ital :D...hidegen kólával amúgy nem rossz :D
2010. dec. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

oké, akkor asszem továbbra is mellőzöm:)


Amúgy imádom az ilyen "33 féle gyógynövény" féle parasztvakítást kommersz likőrnél, tapasztalatból tudom hogy 7 féléből pont ugyanolyan jó lenne:D

2010. dec. 30. 10:49
 5/6 doboszoli ***** válasza:
A klasszikus Hubertus stabil minőséget produkál évtizedek óta. Bátran veheted.
2010. dec. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hubertus simán víz alkohol és aromák, ugyan úgy mint a hasonló zwack termékek. Természetesen attól ezek még nem rossz italok annak aki megszerette és megszokta.
2010. dec. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!