Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vettem egy 15 darabos kiszerel...

Vettem egy 15 darabos kiszerelesu Heinekent. Betoltam egy het alatt. Az soknak mondhato?

Figyelt kérdés

Nem szoktam minden heten. Elotte sok kolat ittam, probalok lejonni rola. A s0r igazabol alternativa.


Alkoholmentes s0r milyen? ihato?


okt. 14. 13:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Annyira nem sok, de ha folyamat csinálod, akkor azért nem biztos, hogy jót tesz.


A kóláról leszokáshoz meg ne alkoholt használj. Ez olyan, mintha a fűről heroinnal próbálnál lejönni. Egyébként a kólában nincs is addiktív anyag, még koffein sem, csak koffeinaroma.

okt. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
mi az a s0r
okt. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sört akart írni.
okt. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
sör...Heineken...tudod xD
okt. 14. 13:51
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egy nap alatt csak kettő. Nem sok. De ha csak a kóláról akarsz leszokni igyál mondjuk ízesített ásványvizeket. Az alkoholmentes sör nem iható.
okt. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos az izesitett viz nem jatszik,megfajdul tole a fejem. Valami edesito lehet benne amitol instant fejfajas. Ok, alkoholmentes kizarva.
okt. 14. 14:02
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kóla helyett sör? Remek :D Egyre jobb.

Igyál vizet. Néha mehet üdítő is, sör is. De nem mindennap és nem víz helyett.

okt. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
25%

🤣


Volt amikor naponta toltam be ennyit.


Ez nagyjából napi két sör, átszámítva kb: 4 deci bor. Nem találom soknak, de ez függ a te paramétereidtől is. Ha 185 magas vagy és 95-100 Kg, akkor vicc.


De ha 155, és 50Kg, akkor már problémás lehet!

okt. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
soknak nem sok, de ha tartósan csinálod, alkesz leszel.
okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
180 es kb 75
okt. 15. 07:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!