Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az import cseh sörök dobozaira...

Az import cseh sörök dobozaira nem vonatkozik ez az 50 forintos bohóckodás?

Figyelt kérdés

Pl egy budweiserre?

Mondjuk én a borsodi mesteren sem látom azt az 50Ft logót mint a power rade-n...



szept. 13. 02:19
1 2
 11/13 Phoney ***** válasza:
100%
Hacsak ner az árba építik be, mert akkor tetszik vagy nem tetszik.
szept. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem fogy olyan gyorsan a készlet, mint ahogy gyártják, így még lehetnek visszamaradott csomagolások. Mivel körben szenzoros az automata, figyeli a jelölést, és csak a jelölteket veszi be. Ami nem jelölt, azt nem, viszont azért nem is kell plusz fizetni megvételkor, kivéve ha az árban van benne, de azt meg senki nem tudja ellenőrizni! Amúgyis kidobhatod, nem tiltja semmi, csak ha jelölt, akkor buktad az 50 Ft-ot, ennyi!

Amúgy én már vittem vissza pár Borsodi Mesteres dobozt, azokon is rajta volt már!


Ezzel az egész rendszerrel - azon kívül hogy értelmetlen - az a baj, hogy így haszonszerzésből r#hadt guberálók is megjelentek: a városban közterületen céltudatosan odamennek minden kukához, és kutatnak bennük, többször is láttam már mostanában ilyeneket, szégyen és p#fátlanság.

szept. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az árba nem építhetik be, külön tételen kell szerepelnie a blokkon. Persze kézi kasszánál ezt gyakran elcseszik, bár nekem pont hogy nem ütötték be az 50 Ft-ot, így jól jártam.


A kukázásnak meg idővel vége lesz. Most még úgy gondolkodnak az emberek, hogy 50 Ft nem a világ vége, nem szenvednek vele, de rá fognak jönni, hogy hosszútávon hatalmas összegre fog rúgni az eldobált palackok értéke, én is már 13 ezer Ft-nyi palackot váltottam vissza, ami növekedési üteme folyamatosan emelkedett, mivel először csak a ritkán, útközben fogyasztott termékek lettek visszaválthatók, az otthon nagy mennyiségben fogyasztottak csak mostanában, most már van hogy 2000 Ft visszamegy egy héten. Ez már az az összeg amit nem szívesen dob a kukába az ember, amint erre mindenki rájön, hogy mennyi pénzt hagy a kukában inkább vissza fogja vinni.

Érdemes amúgy apránként visszavinni, akár 1-2 darabot is, így nem gyűlik fel, nem probléma a logisztikázás és a tárolás, boltközelbe meg úgyis gyakran kerül az ember. Sőt, ha veszek egy üdítőt, azt gyakran még a boltban megiszom és azonnal vissza is viszem, akkor is ha csak az az egy van, így haza se kell vinni. Ha ezek eljutnak sokak tudatáig, jó rendszer lesz és nem lesz kukázás se.

szept. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!