Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 1 doboz sörben mennyi kalória...

1 doboz sörben mennyi kalória van? Mennyire hízlal?

Figyelt kérdés
aug. 22. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Rá van írva xd
aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
100 ml-ben olyan 30-40, sörtől függően.
aug. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#1 gondoltam, de nem ittam még sört így nem olvasgatom a dobozát.
aug. 22. 21:25
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Keress rá hogy sör has. pont annyira hizlal
aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

200 kcal.


Nem ettől van a "sörhas".


A hasi víz (ascites) miatt pohosok az alkeszek.


Májkárosodásuk van.

aug. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazából egy boltba bemész, és a sörös részlegnél meg tudsz fogni pár sört hogy megnézd a kalóriaszámokat.
aug. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
69%
Nem 1 doboz sörtől fogsz meghízni! Sokkal jobb, mint ha meginnál fél liter kólát... Ha soha nem ittál, miért ne próbálhatnád ki? Ennyire nem kell rágörcsölni!
aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

Fél liter sör kb 200kcal.

Annyira hízlal, amennyire túlléped vele a kalóriabeviteledet. Ha pl napi 2140 kalóriát használsz és egy elfogyasztassz 2116-ot a doboz sörrel együtt, akkor semennyire nem hízlal.

aug. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyjából 200 kalória, nem ettől fogsz elhízni.
aug. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Mondjuk én sem számítottam rá, hogy ennyi kalória van benne, de gyerekek nehogy az ember egy sört is ne tudjon meginni kalória számolgatás nélkül...


Mondom ezt úgy hogy 16 éves korom óta zaklatnak szüleim korúak, hogy anorexiás, biztos kényszer fogyasztja magát, számolgatom a kalóriákat, aztán azt eszek, amit akarok. Ha még gondod is van a súlyoddal és fogyózol, szerintem azért egy sört megihatsz akkor is bűntudat nélkül, pláne, ha nem napi 10-re akarsz áttérni... A sörhasnak meg köze nincsen a sörhöz...

aug. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!