Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Alkoholos ital vásárlásánál...

Alkoholos ital vásárlásánál bőven 18 fölött (mondjuk 20-30 évvel) megmutatod a személyid kérés nélkül félig-meddig poénból?

Figyelt kérdés
júl. 14. 15:46
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
48 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Minek?Nem szórakozok az eladókkal.Értelmetlen.Ha kéri csak akkor mutogatom neki.
júl. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
89%
Bolond vagy...?
júl. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de volt már olyan, hogy a kiszállító kerte, hogy mutassam be.... Majdnem 50 vagyok, ez látható is, de aznap kötelező volt neki mindenkitől elkernie aki valami alkoholt rendelt
júl. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Minek túráztassam magamat és az eladót? 0-10 skálán ez kb 0,1 vicc értékkel bír.

Olyan már volt, hogy az eladó kérte el, és kerekedett a szeme, hogy a fiával gondolt egyidősnek nem magával.

júl. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tegnap először vettem sört sok év után, előtte sem volt gyakori, elismerem, ez tényleg nem volt jó ötlet. Legközelebb csak ha kérik.
júl. 14. 18:17
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Ez aztán baromi ngy poén. Ha. Ha.
júl. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell poénból mutogatnom, mert elkérik… 33 vagyok.
júl. 15. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs is nálam.
júl. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Dehogy mutogatom🤣30 vagyok, látszik is
júl. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tőlem is 30-ig még sűrűn elkérték, és én hittem, hogy poénkodnak velem. Nem vagyok úgy lestrapálva, mint a korombeliek. Soha nem cigiztem, nem füveztem, nem szoliztam. Italt is csak ünnepnapon iszom, és mindig a saját lábamon tudok maradni. Keveset voltam párkapcsolatban. Ahogy éreztem, hogy feszült vagyok, eldobtam magamtól a szeretett lányt. Legtöbbször azt csinálom, amit szeretek, műszaki hobbim van. Egy kapcsolatban megőszül, megráncosodik az ember, ha mindennap vágyik arra, hogy önmaga lehessen, de elnyomják az egyéniségét, és nem próbálhatja ki az ötleteit, mielőtt feledésbe merülnek. 10 évet letagadhatok. F40
júl. 19. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!