Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerdán istenesen leittam...

Szerdán istenesen leittam magam. De annyira hogy nem emlékszem semmire. Mitől lehetnek ezek a tünetek?:

Figyelt kérdés
Szerda óta rám tör az hogy inni szeretnék. Persze nem iszok, és pár perc alatt el is múlik, de egy napban többszőr előfordul, és csak akkor ha nem csinálok semmit, vagy unatkozok. Ittas állapotban voltam már, de még sosem éreztem utána ilyet.

2023. ápr. 8. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

Na vajon mitől? Biztos nem a húsvéti sonkától...


Az alkohol erős idegméreg, sz@rrá b-sza az agyad, semmi csodálkozni való nincs az emlékezet kiesésen.

Az ivási vágy meg klasszikus pszichés függőségi tünet. Minél gyakrabban engedsz a vágynak, annál erősebben jön majd. Idővel majd ha nem elégíted ki ezt a vágyadat, jön az agresszió, hidegrázás, remegés, rosszullét...

Utána a súlyos idegrendszeri károsodások miatt téveszmék, képzelgés, jó kis delirium tremens. :D

Ennek az útnak az eleje kopogtatott be most nálad.

Hidd el, ezerszer könnyebb el se indulni ezen az úton, mint visszafordulni. Tudom miről beszélek...

2023. ápr. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vans$ válasza:
100%
Mit ittál ? :D
2023. ápr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!