Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha ittam 3 korty sört, ami kb...

Ha ittam 3 korty sört, ami kb még egy deci se volt, azt kimutatja a szonda?

Figyelt kérdés
2021. nov. 3. 18:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Csak utána derült ki, hogy még vezetnem kéne....
2021. nov. 3. 18:12
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Valószínű kimutatja. Várj egy órát és mehetsz.
2021. nov. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
64%
Ha ki is mutatja, a vervetelen mar nem lesz ertekelheto koncentracioban jelen az alkohol a szervezetedben.
2021. nov. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

Milyen gyakran állítanak meg a rendőrök, és milyen gyakran szondáztatnak? Engem nem igen szoktak. Abban az igen valószínűtlen esetben, ha pont peched van, és megállítanak nem sokkal az indulás után, meg is szondáztatnak, és arra a minimális értékre nem legyintenek, még ott van az a lehetőség, hogy vérvételt kérj. Ebben az esetben mire vért vesznek hibahatáron belüli értéket fognak max kimutatni.

Érett banán, kefir, szájvízzel való öblögetés, csak pár olyan dolog, melynek fogyasztása vagy használata után nyugodtan volán mögé ülsz, pedig minimális alkoholtartalmuk van. kb pont ennyire kell az egy deci sör után is aggódni.

2021. nov. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Közben találtam egy ilyen táblázatot is, ha esetleg valaki ki akarja számolni, mennyit kell várnia az alkoholfogyasztás után: [link]

Eszerint 1 dl sör fél óra alatt lebomlott, szóval mire elindultunk, már egyáltalán semmi kimutatható nem volt.

2021. nov. 4. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!