Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Huszonéves fiúk, melyiküknek...

Huszonéves fiúk, melyiküknek örülnétek jobban?

Figyelt kérdés

Egy jó barátomnak lesz, meghívott saslikozni, szeretnék neki valamilyen díszdobozos piát vinni.


A)


[link]


B)


[link]


Nagy különbség nincs köztük, az egyikhez jár egy kis üveg komolyabb ital, a másikhoz viszont 2 pohár. Kicsit nehéz eldöntenem, az ára is egy. Szerintetek ?


26L



2021. aug. 14. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Hát inkább egy tálca sörnek.De ezeket is megköszönném és meginnám.
2021. aug. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ. Én nem vagyok nagy whisky-ivó, a poharasnak jobban örülnék.
2021. aug. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Ha csak annyi az esemény, hogy együtt saslikoztok, akkor én is inkább egy rekesz sört vagy egy-két üveg könnyedebb bort ajánlanék. Johnnie inkább szülinapi vagy hasonló ajándékként lenne jó.


De se huszonéves, se fiú nem vagyok, szóval lehet, hogy ő másképp gondolja.


38N

2021. aug. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az A-nak örülnék jobban.
2021. aug. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A hármassal értek egyet: viszel pl. 8 Pilsner Urquellt. Lehet hogy nincs díszdoboza, de olcsóbb és sokkal finomabb is.

Ha mindenképp valami elegánsabbat szeretnél, akkor a fentebb említett könnyed vörösbor jó választás, belerakod egy boros papírzacskóba és máris kész az ajándék.

2021. aug. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mr.Q77 ***** válasza:

Ahogy előttem is mondták saslikozás-hoz inkább szomj oltó sör/bor (fröccs való) és nem tömény. Ha ért a whisky hez akkor ne blended JW vegyél az a legalja. Annyi pénzért jó pár üveg minőségi/prémium/kézműves sör is kijön.


De gondolom már megvolt a buli :)

2021. aug. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Jameson párti vagyok, de bármelyiket meginnám.
2021. aug. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!