Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Történt már mással olyan,...

Történt már mással olyan, hogy alkohol miatt több óra teljesen kiesett?

Figyelt kérdés
Ez borzalmas érzés, egyszerűen nem tudom hogy éjjel 11 és hajnali 4 között mi történt, semmire nem emlékszem, egy nagy esküvőn voltam és kicsit sok pálinkát ittam, egyszerűen teljesen kiesett az idő, hogy mi is történt...
2021. jún. 15. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Persze, mindenki ezt érzi amikor totál leissza magát. Nagyon veszélyes, nem tudsz magadról, nem tudod mit csinálsz, nem tudod mit csinálnak veled… Kábszit csempészhetnek az italodba, kirabolhatnak, ha lány vagy megerőszakolhatnak stb. megéri?

Ráadásul a másnaposság is tök szar...

2021. jún. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen, életemben 3x. többször nem fog megtörténni. az elsőnél még nem tudtam a korlátaimat, össze-vissza ittam, nem tudtam hogy nemm szabad keverni. másnap a halálomon voltam. a második nem emlékszem hogy történt meg, de szerintem nem estek ki órák, max 5-10 percek. a 3. esetben vodkát itam kizárólag, hamar ütőtt és nagyon, éjfél előtt otthon voltam, másnap az égvilágon semmi bajom nem volt.
2021. jún. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Már párszor igen. A rekordom az úgy 12 óra, egyszer ennyi esett ki.
2021. jún. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, többször is megtörtént amikor fiatalabb voltam. Azóta megtanultam a határaimat, és nem iszok többet, mint ami már amúgy is bőven elég.

Főleg a töménnyel tanultam meg vigyázni, azzal a legkönnyebb túlszaladni a célon.

2021. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem még soha nem történt meg pedig 14 éves korom óta iszok alkoholt és régen mindent ittam mindennel és nagy mennyiségben is. Persze nem rendszeresen hanem 1-1 buli alkalmával. Voltam már rohadt szarul, berúgva de mindig mindenre emlékeztem és durva hogy ilyet mondok de “tisztán”. Kivel mikor hol mit beszéltem, teljesen képben voltam magammal és a környezetemmel is. Mondjuk a piától kb megundorodtam, csak fröccsözök néha, meg borozok de már minőségit és amúgy előbb és jobban leszek másnapos mint valaha pedig csak 23 vagyok. Nekem is van barátnőm amúgy akinek kiesnek dolgok, és bár megtapasztalni nem szeretném de tökre érdekelne hogy miért esnek ki valakiknél dolgok és velem ez miért nem fordult elő soha?
2021. jún. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Párszor igen. Volt, amikor matt részegen elaludtam, és semmire nem emlékeztem az estéből, de olyan is volt, hogy egyáltalán nem aludtam el, látszólag nem is voltam túl részeg, de folyamatosan ittam, és az akkor éjjel történteket csak elmondásból ismerem.
2021. jún. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mindentudó99 ***** válasza:
Fiatal koromban sokszor.
2021. jún. 16. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 6 óra volt a rekord ami teljes képszakadás, de úgy alapból ha nagyon sokat iszok vannak kihagyások, viszont csak töménynél jellemző.
2021. jún. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!