Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy kell úgy berúgni, hogy...

Hogy kell úgy berúgni, hogy másnap ne emlékezzek, mi történt?

Figyelt kérdés
Egy bizonyos mennyiség után, ugye már okádok, ami limitálja, hogy mennyit ihatok, és sose leszek KO így.

2021. jún. 15. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Összekel,keverni ennyi a titka .
2021. jún. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Pár szem hányáscsillapítót vegyél be ivászat előtt fél órával. Cerucal néven árulják, vény nélkül kapható patikában.
2021. jún. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon. Annyira, hogy csak harmadnap ébredj fel, így kimarad a másnap.
2021. jún. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként mire, vagy inkább kire nem akarsz te emlékezni? :)
2021. jún. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs semmi konkrétum, amire, vagy akire ne akarnék emlékezni kedves négyes. Csak érdekel, hogy hogy kell ezt csinálni, anélkül hogy a gyomortartalmam visszafele iszkoló sugara ezt megakadályozná.
2021. jún. 15. 02:30
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Mostmár kinőttem a részegeskedésből, de fénykoromban se tudtam képszakadás szintig inni magam, szintén mindig előbb okádtam sírva, minthogy a roló lement volna.

Egyetlen egyszer volt, hogy egy rövid epizód kimaradt: feketét hánytam, és pánikba estem a látványtól. A barátnőm felvilágosított, hogy sok mákos rétest ettem. Arra ugyan emlékeztem hogy mindenféle sütit összezabáltam, de a mákos rétesre konkrétan nem.

2021. jún. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Edd magad tele fullra aztán kezdjél el rengeteg töményet meginni mínél gyorsabban.
2021. jún. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!