Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egy 185cm magas, 90kg-os...

Egy 185cm magas, 90kg-os ember, kb mitől, és mennyitől tudna annyira berúg ni,hogy meglátszódjon a járásán?

Figyelt kérdés
Illetve, amitől a legkevésbé másnapos.

2021. jún. 8. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
2 deci vodka
2021. jún. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem alkat függő. Lehet hogy valaki egy üveg whisky után is józannak tűnik, más meg már 3 sör után spicces.
2021. jún. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem szokott alkoholt inni!
2021. jún. 8. 22:26
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Van, amikor már 1 sört is megérzek
2021. jún. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Erre így nem lehet egyertelmu választ adni. Függ attól is h mennyi vizet ivott, mennyit aludt, mit mennyit es mikor evett. De szerintem pl 3 liter bor.
2021. jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hogy kinek mi látszik a járásán, azt nem lehet így belőni, van aki még az alkoholmérgezés határán is viszonylag stabil, más egy sörtől dülöngél.

Ehhez a testsúlyhoz 3 deci vodka elég a becsiccsentéshez, de a tántorgást ennyitől nem garantálom.

2021. jún. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én hasonló paraméterekkel rendelkezem, általában amikor bulizni megyek akkor 3 deci tömény + 5-6 sör ami még nem üt ki de azért eléggé jól vagyok tőle. De én edzésben vagyok valamennyire, és előtte iszok vizet+kajálok rendesen. És nyilván ez a mennyiség vacsora utántól hajnalig elosztva, nem fél óra alatt.

Sportverseny után fáradtan, kiszáradva, éhgyomorra volt hogy egy sörtől is megszédültem.

2021. jún. 12. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!