Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 2020. decemberi flakonos...

2020. decemberi flakonos "bor" jó lehet még? mennyi ezeknek a szavatosságuk?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy fogtam ki ilyen régit a boltban, ezeket gyorsan el szokták vinni, csak ez az egy dátum szerepel rajta. valami másik fajtánál láttam egyszer hogy néhány hónap a szavatosságuk, ez a decemberi most március közepén jó lehet még?
2021. márc. 16. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
17%
Neked jó lesz... Igyad csak.
2021. márc. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%

Tudok 200L jófajta vöröset, egy pincében áll 25 éve... a teteje kicsit penészes, de le kell szedni aszt jó az még. Legalább üt.

Mennyit fizetnél érte? :D

2021. márc. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Phoney ***** válasza:
68%
A flakon enyhén légáteresztő, csak ezért van rajta szav. idő. Ha az íze alapján van gusztusod meginni, akkor megihatod.
2021. márc. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak a bort hanem a jót is idézőjelbe lehetett volna rakni mert ha friss akkor se jó. Én személy szerint akkor is rosszul vagyok tőle részegen is meg másnaposan is ha friss. Legalábbis utolsó emlékeim szerint, szerencsére több mint 6 éve nem ittam ilyet.
2021. márc. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!