Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egy kaszinóban mennyi egy sör?

Egy kaszinóban mennyi egy sör?

Figyelt kérdés
Forintban mennyit kérnek el eg kaszinóban a sörért?

2021. márc. 2. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl drága, fél éve voltam, 400-ra emlékszem, de volt, hogy ingyen adták.
2021. márc. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Én úgy hallottam,hogy a kaszinókban minden pia ingyenes,hogy lerészegedj,ne tudjál józan döntést hozni,és ezáltal minél többet veszítsél.
2021. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem a sör a drága - az a legtöbb helyen ingyenes -, hanem a beugró, amennyit minimum el kell játszanod..
2021. márc. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

2#, én sok éve járok, Magyarországon alapjáraton nem ingyenes a pia, de sokszor nem kell fizetni. Voltak olyan kaszinók és olyan időszakok, ahol alap volt, hogy a hostess lány hordta a piát folyamatosan, de mostanában nincs ilyen.

#3, Beregisztrálsz - az kötelező -, le is fotóznak, de beugró egyáltalán nincs.

2021. márc. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
4.:Azért írtam,hogy csak hallottam,mert én még egyszer se voltam.Volt haverom egyik haverja nagyon nagy játékfüggő volt,egy darabig hajléktalanként is élt miatta,ő mesélte el ezt is.
2021. márc. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincsen beugró, ez óriási tévhit. Ahogy mondták a regisztráció kötelező, fényképpel és adatokkal. De akár nézelődni és bemehetsz.


Nekem a pecsirol van infóm oda jártam évi 2szer 3szor.


Nem ingyen van a pia, fizetni kell érte viszont nagyon olcso. 300korul van a korsó sör, 120 körül a 3dl üdítő.


A jelenlegi jarvany helyzet és szabályozás miatt nincs most kiszolgálás, csak automata működik.


Olyan van, hogy nem kell fizetni a piaert, ha mondjuk a krupie kérdezi meg hogy kersz e valamit, ha mondjuk jattolsz neki a nyeremenybol. Ekkor szól egy hostessnek és kihozza a kért piad. Viszont ha te kersz a hostesstol akkor nyilván fizetned is kell.

2021. márc. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én csak sörözni mennék elsősorban, mert semmi nincs nyitva.
2021. márc. 3. 20:22
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#7, azt hittem általánosságban kérdezed, de így sajnos ki kell ábrándítsalak: mostanság nincs ott sem, sem pia, sem kaja felszolgálás, csak palackos ásványvizet kaphatsz.
2021. márc. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%

Haveromek csináltak hogy buli előtt elmentek kaszinoba, jol bebasztak az olcsó sportol és közben játszottak.. A játék az persze min téten volt, pl 2000t beraktak és elpotyogtek rajta órákat. Néha nyertek néha veszítettek.


A lényeg, a kutya se kérte számon mennyit és mit játszottak.

2021. márc. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
500 forint
2021. márc. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!