Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek mennyire alakult...

Szerintetek mennyire alakult ki a toleranciám az alkohol felé?

Figyelt kérdés

4 óra alatt megittam egyedül egy üveg 0,5 literes, 40%-os italt és egészen jól érzem magam.

Érzem meg minden, de nem mondanám magam részegnek.


2020. okt. 31. 00:23
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Ez 10 fel rovid. A legalkoholistabb vendegem is felborul ennyitol 4 ora alatt, ha 40%-os a cucc.

En azert megprobalnam kimondani a DNS-t hosszu verzioban, 3x egymas utan, fel labon, terpeszallasban, kitart karokkal az utca kellos kozepen, alsogatyaban. Biztos lesz egy enyhe eszak-gammagt akcentus :D

Es en meg csak 3 jagert ittam :/

2020. okt. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nabazmeg, a fellabon terpeszallas paradoxon. Ujratervezes...
2020. okt. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jól bírod.
2020. okt. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
nagyon menő, viszont biztosan nincs rendben valami a szervezetedben. Nézz utána :)
2020. okt. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mennyire gyakran szoktál inni? van aki 0,2 dl-rel kezdi a napot vodkából, de már hatásos, mert reggeliként fogyasztja. Egy jó kiadós ebéd után, mi is volt hogy fejenként megittunk fél liter töményet, de azért a végére eléggé megéreztük, du 5kor már kicsit szédültünk.
2020. okt. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alkohol ellen nem alakul ki tolerancia. Az olyan lenne, mintha a gyomrod toleranciát alakítana ki az ételek ellen.
2020. nov. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!