Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szeptemberben lejárt strapapal...

Szeptemberben lejárt strapapalackos sör jó még?

Figyelt kérdés
Arany Ászok 2 l, Borsodi 1 l.
2020. jan. 31. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Az lassan fél év. Én nem innám meg.
2020. jan. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
53%
Attól függ, hogyan tároltad. Érte nap? Ki volt téve hosszú ideig 25°C feletti hőmérsékletnek? Én ittam már olyan ami nem járt még le de rosszul tárolta az üzlet és miután megittam 2-3 óra mulva hányás hasmenés 3 napig.
2020. jan. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem érte, raktárban volt, sokszor hidegben.
2020. jan. 31. 17:28
 4/6 ThodEE GoD ***** válasza:
53%
HA nem penészes akkor nincs baja, bár az ízén sokat ront hogy a buborékok mennyisége lecsökken benne.
2020. jan. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most ittam egy idén 6-án lejárt üveges Ászokat, abban se volt túl erős a szénsav. Műanyag palackok amúgy is küzdenek a pezsgéssel, gyorsan kell inni. Amúgy 10 éve ittam akkor 1-2 éve lejárt reptéri Leffét, talán amúgy is ülepedéses, de nem volt túl jó. Most arra számítok, hogy fél év nem nagy szám, úgyhogy csak túlélem. Meg ingyen van, az a lényeg.
2020. jan. 31. 19:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Az már akkor rossz volt amikor legyártották de látszik-érződik ha baja van. Ha külsőre jó akkor kostold meg. Nem halsz bele ha kiköpöd, de abba se ha kidobod azt a pár száz forintot és veszel frisset. Én nem kockáztatnék ilyen piti dolgon
2020. jan. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!